محمد حسینی

اعترافات محمد حسینی در من و تو! + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 آبان 1393کد مطلب : 9291تعداد نظرات : 11 نظر
محمد حسینی شب گذشته در برنامه صندلی داغ شبکه ماهواره ای من و تو حاضر شد با ریختن اشک و ابراز ندامت، خیانتهایی که در حق مردم و رسانه ملی انجام داده بود را فاش کرد.

محمد حسینی که چند سالی است به آمریکا مهاجرت کرده و در شبکه های سطح پایین ماهواره ای به لودگی مشغول است در برنامه شبکه من و تو در حالی که اشک میریخت به خیانتهایش در رسانه ملی و برخی رابطه هایش اعتراف کرد.
وی با بیان اینکه پول هنگفتی که من دریافت میکردم را هیچکس دیگری نمیگرفت گفت:همانهایی که به من پولهای کلان میدادند تا خودشان را مسخره کنم میگفتند، در زمان شاه هم کسی به اندازه تو در صدا و سیما پول نگرفته است!
گریه و اعتراف بی پرده حسینی در مورد عاقبت خیانتهایش به نظام / مجری لوده ای که مورد توجه آقازاده معروف بود
حسینی افزود:جالب اینجا بود ، همانها که به من پول هنگفت میدادند به خوبی میدانستند که چه هدفی دارم وآنان را با پولهای خودشان به تمسخر میکشم.
وی گفت:هر حرف و هر کاری که جلوی آنتن انجام میدادم هدفی در پشت آن داشتم و دغدغه من آن زمان پول نبود.

محمد حسینی

وی افزود:تمام برنامه ها و نوشته هایم را با دقت طوری تنظیم میکردم که به تمسخر نظام جمهوری اسلامی ایران و دشمنی با آن ختم شود و جالب اینجا بود که مسئولین امر هم این را میدانستند و غیر از اینکه یک بار حراست مرا بخواهد برخوردی با من نشد.
حسینی ادامه داد:میدانستم که همه، حتی اصولگراها و بسیجیان نیز مرا دوست داشتند ولی به کار خود ادامه میدادم  و در جلسه ای که با آقازاده های ...؟ داشتم به من گفت:تو خیلی متفاوت و جالب هستی و تمام خانواده ما تو را دوست دارند و می پسندند !
وی که پس از چند بار دیپورت شدن در کشورهای مختلف اکنون در لس آنجلس ساکن است اظهار کرد:چند بار به طور جدی تصمیم به بازگشت گرفتم، چون وضعیت و نتیجه کارهای برخی از افراد را دیدم و عاقبت کار را در نظر گرفتم.
حسینی با بیان اینکه سرو ته آمریکا را که بزنی سه یا چهار قوم هستند که اگر آنها را از او بگیری تجزیه خواهد شد گفت:ایران هفتاد قومیت و بیشتر دارد و آنقدر با هم همفکر و هم دل هستند که وقتی به چیزی توجه میکنند همه با هم هستند و وقتی هم از چیزی رو بر میگردانند باز هم با هم هستند و هیچ کجای دنیا چنین مردمی وجود ندارد.

محمد حسینی در شبکه من و تو


محمد حسینی در بخش آخر سخنان خود با گریه گفت:ولی با تمام رفتاری که داشتم و کارهایی که تا به امروز انجام دادم دردم ساکت نشده است و امروز می بینم مادرم، خاک وطن و مردم کشورم را از دست داده ام....
این مجری سابق رسانه ملی که به عنوان یک شومن معاند با جمهوری اسلامی ، پس از خروجش از کشور دست به کارها و توهین های زیادی بر علیه انقلاب و مسئولین کشور زد، مورد سوء استفاده چندین شبکه ضد نظام و انقلاب قرار گرفت و پس از اینکه داغی پرده برداریهای مضحکش از بین رفت ، دورانداخته شد.
وی اکنون به کارگردانی ، نویسندگی و لودگی های مستهجن  در نمایشنامه های سطح پایین و موزیکال میپردازد که منبع درآمد وی است.
او که به زعم خود روزی از برترین مجریان رسانه ملی ایران با درآمدی هنگفت بوده است به خوبی میداند مردم نظام جمهوری اسلامی ، به هر خیانتکاری که آبروی کشور و مصالح آن را به خطر بیاندازد پشت میکنند،  اکنون از افسوسی عمیق رنج میبرد اشکهایش نیز دردی از وی دوا نمی کند.
حسینی حتی میداند در شبکه ای به گفتگو و اعتراف نشسته است که به سبب همین خیانتها دیگر مخاطبی ندارد و عاقبت تمام خائنان به ایران و ایرانی همین است.
مردمی که سالها تمام مشکلات و سختی ها را در راه اقتدار و عزت کشور تحمل میکنند و استوارانه دشمن را از تسلط بر آن میرانند از خائنان متنفرند.
مسئله جالب اینجاست که شبکه های معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران هرچند مدت یکبار دست به ساخت چنین برنامه هایی میزنند تا به قول خود ضربه ای به انقلاب اسلامی زده باشند و شگفتا که به دست خود ، خویشتن را رسوا میکنند.
و... قابل توجه مسئولین  و دست اندرکاران رسانه ملی که مجریان دیگری از این  دست را باز هم در اختیار دارد و پول و آنتن ویژه خود را برای لودگی، به چالش کشیدن  و تمسخر کشور توسط آنان به هدر میدهد، امیدواریم بعدها شاهد بروز حسینی دیگری نباشیم که با پول کشور !  کشور را مسخره کند....   

محمد حسینی در شبکه ماهواره ای

مجری ضد نظام و عروسک خیمه شب بازی دشمنان انقلاب اسلامی، شب گذشته در برنامه شبکه صهیونیستی من و تو حاضر شد و پس از اعتراف به خیانتهایش در برنامه های رسانه ملی ، از رابطه خود با برخی از آقا زاده ها ! پرده برداشت.
وی در این خصوص گفت:برخی از اصلاح طلبان میانه خوبی با من داشتند از جمله آقای م.ه معروف که در یکی از دیدارهایم با وی که در جلسه بهینه سازی مصرف سوخت بود، وی به من گفت:حسینی تو خیلی متفاوت هستی و نزد خانواده من محبوبیت زیادی داری و همه آنها تو را مانند من دوست دارند.
این مجری سابق که اکنون در خارج از کشور فعالیت میکند در بخشی از سخنانش گفت:خیلی ها برایم پیغام فرستادند و اصرار کردند که از کشور نروم و از تصمیمم برگردم ولی به آنها گفتم:من درد دارم.. میروم ...دردم که ساکت شد برمیگردم...
محمد حسینی افزود:همه کار کردم ولی اکنون میبینم دردم ساکت نشده است ...

اعترافات محمد حسینی در من و تو! + تصاویر

2.21082
این مطلب مفید بود ؟485597
برگرفته از تیتر یک - / ک
11 نظر به ثبت رسیده است
حسین1396-07-23
خاک بر سر خائنت. از خیانت به کشورت چی گیرت اومد بدبخت؟؟؟حالا چی بازم کا داری ادامه میدی احمق؟؟!!!
13192
حسین1396-10-14
درخت انقلاب و اسلام خیلی تناور و تنومندتر از اینهاست که امثال حسینی بتوانند غلطی بکنند حسینی مثل پشه نشسته روی یک درخت اصلاً درخت احساس نمی کند که پشه نشسته این انقلاب با رهبری فرزانه و مردمی بلند همت قله های ترقی را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد حسینی ننگت باد
8694
سعید1396-07-25
خدایا اگر قابل هدایت هدایتش کن و گر نه با خاک یکسانش کن این دشمنان اسلامو امامانرو
9066
قباد1396-07-26
آدم اگه اصالت و شرف داشته باشه به خاطر ظواهر فریبنده دنیا یک وجب ازوطنشو باهمه دنیا عوض نمی کنه هرچند مشکلات ریز و درشتی در وطنش باشه.
6832
داود1396-08-17
خاک بر سرت،خدا به حق چهارده معصوم ذلیلت کنه،خیر از دنیا واخرت نبینی. کثافت احمق، تو با مسئولین مشکل داری با خانه خدا مساجد چکار داری .. ـ احمق
5945
مریم1396-09-20
خداوند متعال عاقبت امر همه ما را ختم به خیر کند انشالله. واینکه این مجری گمراه را نیز هدایت کند و دست از کارهایش بردارد و درس عبرتی برای سایرین باشد. حضرت علی علیه السلام فرمودند انسان خوشبخت از دیگران عبرت میگیرد وانسان بدبخت خودش تجربه می کند.
3616
ابراهیم1396-10-08
داییم و زنداییم بی گناه بخاطر حسینی زندانن... یک بچه داره بچه اش رو گذاشتن خونه مادربزرگم... به خدا بگم چیکارت کنه با ادمای بی گناه بازی کردی.
3315
محمد1396-10-16
احمق تر از این حسینی خائن به وطن کسانی هستند که فریب این کفتار کریح المنظر را می خورند و به جای بیان خواسته های خود به صورت مسالمت آمیز اقدام به تخریب اموال عمومی می نمایند تا ترامپی که از یک طرف ملت را تروریست می خواند و از طرفی تحریم های اقتصادی را تشدید می کند برای همین ملت دایه مهربان تر از مادر شود و در یک اقدام قابل تأمل خود را حامی آشوبگران معرفی نماید...اگر مرد نیستید لااقل آزاد مرد باشید....
2814
امیر1396-10-17
فقط میتونم بگم هرکسی در هرشرایطی یه مسائلی رو ایجاد میکنه که بعدها بخاطرش قبطه میخوره.هرکسی نتیجه اعمال خودشو میبینه.
139
محمدی 1396-10-17
امیدوارم که هیچ وقت برنگرده وطن فروش لعنتی
3417
پریسا1396-12-02
ناراحتی و اندوهت دردی دوا نمیکنه اما امیدوارم درس عبرتی برای بقیه بشه
3210
وبگردی