محمد صلاح بارسلونا

محمد صلاح بخاطر مسی به تیم بارسلونا نرفت!

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1397کد مطلب : 70144زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد صلاح مهاجم مصری تیم لیورپول پیشنهاد قابل توجه تیم بارسلونا را به خاطر حضور لیونل مسی نپذیرفته است.

دست رد محمد صلاح بر سینه بارسلونا 

بارسلونایی ها به دنبال جذب محمد صلاح با پرداخت مبلغ 180 میلیون یورو به لیورپول بودند تا در تابستان جاری این بازیکن را به تیم خود ملحق کنند. همچنین گفته می شد ستاره مصری می توانست با دستمزد 22 میلیون یورو در سال این پیشنهاد را بپذیرد اما در مقطع فعلی صلاح تمایلی به حضور در بارسلونا ندارد.

ستاره لیگ برتر فوتبال جزیره و آقای گل موفق باشگاه لیورپول فعلا به جدایی از این تیم فکر نمی کند و باور دارد در این فصل می تواند به رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسد.

دلیل نرفتن محمد صلاح به بارسلونا

البته دلیل مخالفت محمد صلاح تمایل این بازیکن به حضور در تیم رئال مادرید نیست بلکه گفته می شود محمد صلاح معتقد است با حضور لیونل مسی نباید این باشگاه را انتخاب کند چرا که حضور همزمان صلاح و لیونل مسی در ترکیب تیم بارسلونا روی عملکرد این بازیکن تاثیر منفی می گذارد، همان اتفاقی که برای دیبالا در تیم ملی کشور آرژانتین روی داده است.

تلاش بارسایی ها برای جذب یک بازیکن جدید در این پست تا امروز با شکست مواجه شده پس از آنکه گریزمان ترجیح داد در اتلتیکو بماند، محمد صلاح پیشنهاد بارسایی ها را رد کرد ، نیمار حاضر نیست به نیوکمپ بازگردد و تلاش ها برای جذب هازارد هم نتیجه ای نداشته است.

محمد صلاح بارسلونا

قبول نکردن محمد صلاح برای عضویت در تیم بارسلونا

بهبودی کامل مصدومیت محمد صلاح 

یورگن کلوپ، سرمربی تم فوتبال لیورپول تایید کرد که محمد صلاح مصدومیت خود را به صورت کامل پشت سر گذاشته و با آمادگی به تیم لیورپول اضافه شده است.

محمد صلاح در جریان فینال چمپیونزلیگ پس از برخوردی که با سرخیو راموس داشت، از ناحیه شانه دچار مصدومیت شد و مجبور شد در اوایل بازی زمین را ترک کند. او به دلیل آسیب دیدگی، دیدار اول مصر در جام جهانی 2018 روسیه را نیز از دست داد ولی توانست در دو دیدار مقابل تیم روسیه و تیم کشور عربستان سعودی به میدان برود و البته در سطح انتظارات ظاهر نشد. حال کلوپ تایید کرد که او با آمادگی کامل به تمرینات پیش فصل تیم لیورپول اضافه شده است.

محمد صلاح

برطرف شدن مصدومیت محمد صلاح

محمد صلاح در تمرینات تیم لیورپول

سرمربی آلمانی گفت:"محمد صلاح کاملا ریکاوری کرده و مشکلی ندارد. ما با مسئولین فوتبال کشور مصر ارتباط نزدیکی داشتیم.او بسیار جدی است و می داند که این موضوع روی کارنامه فوتبالش اش موثر خواهد بود. اگر نمی توانید بازی کنید، نباید بازی کنید. به نظرم او کاملا آماده و خوشحال است و از بازگشتش راضی است. دیدن او و سادیو مانه خیلی لذت بخش بود. آنها سال خوبی داشتند ولی واقعا آماده فصل جدید هستند. کاری را که باید انجام دادند، می توانند شروع سریعتری داشته باشند."

محمد صلاح بخاطر مسی به تیم بارسلونا نرفت!

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
برگرفته از افکارنیوز/ورزش سه/ح.ب
برچسب : محمد صلاح
وبگردی