محمود پاک نیت

آرزوی محمود پاک نیت برای بازی در فیلم حضرت موسی(ع)

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1396کد مطلب : 49851زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمود پاک نیت بازیگر نقش یعقوب نبی در سریال یوسف پیامبر از آرزوهایی که برای بازی در فیلم حضرت موسی(ع) دارد میگوید.

محمود پاک نیت با آشوب به تلویزیون می آید

محمود پاک نیت را همه اهالی دنیای هنر ایران به خوبی میشناسند . این هنرمند پیسکشوت و محبوب با ایفای نقش در سریال پس از باران در کنار کتایون ریاحی در بین مردم محبوبیت بیشتری کسب کرد. محمود پاک نیت که در فیلم حضرت یوسف در نقش یعقوب نبی به ایفای نقش پرداخت پای گفتگوی ما نشست و از فیلم هایش در سال 96 گفت.

بازی محمود پاک نیت در فیلم آشوب

محمود پاک نیت بازیگر پیشکسوت و مطرح سینما و تلویزیون ایران درخصوص فعالیت های خود در سال 96 گفت:فعلاً فیلمبرداری سریال "آشوب" به کارگردانی محمد پور وزیری را پشت سر می گذارم و به احتمال فراوان تا 4 ماه آینده که این سریال آماده می شود درگیر این کار باشم.

وی در همین راستا ادامه داد:به غیر از این کار در کار دیگری حضور نداشته و فعلاً روی این اثر با مضمون دفاع مقدس تمرکز دارم.
محمود پاک نیت

محمود پاک نیت بازیگر فیلم یوسف پیامبر

بازیگر سریال یوسف پیامبر افزود:فیلم داستان یک جاسوس عراقی است که قبل از جنگ برای جاسوسی به خرمشهر می آید و عاشق یک دختر ایرانی می شود. از سویی یک رزمنده ایرانی هم عاشق این دختر شده که من نقش پدر او را در سریال "آشوب" بازی می کنم. این سریال داستان قبل از جنگ تا روز سقوط خرمشهر را روایت می کند.
 
وی درباره سایر بازیگران این اثر گفت:سیاوش طهمورث و پروانه معصومی از دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند. بازیگران جوان نیز از میان هنرمندان جوان و پرقدرت تئاتر انتخاب شده اند.
 
پاک نیت در مورد شروع پروژه موسی(ع) خاطرنشان کرد:این پروژه هنوز شروع نشده و پیش تولید آن یکسال به طول خواهد انجامید. هنوز پیشنهادی به من نشده اما آرزو دارم در این سریال به ایفای نقش بپردازم. پیش از این با جمال شورجه و فرج الله سلحشور کار کرده ام و همکاری مجدد با جمال شورجه را بی نهایت دوست دارم.

آرزوی محمود پاک نیت برای بازی در فیلم حضرت موسی(ع)

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی