مختار سائقی

مختار سائقی و همسرش در چهلمین سالگرد ازدواجشان + عکس

تاریخ انتشار : 20 آبان 1396کد مطلب : 59544زمان مطالعه : 2 دقیقه
مختار سائقی بازیگر سریال های ستایش و دلبران در چهلمین سالگرد ازدواجش برای اولین بار تصویری از همسرش را منتشر کرد.

مختار سائقی برای اولین بار در کنار همسرش

مختار سائقی بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش و رسوایی 2 برای اولین بار تصویری از همسرش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان این تصویر را به مناسبت چهلمین سالگرد ازدواجشان منتشر کرد.

مختار سائقی

مختار سائقی و همسرش

مختار سائقی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:دوستان و همراهان عزیزم من تا به حال هیچ عکسی از همسرم تو پیجم نگذاشته بودم اما امشب چهلمین سالگرد ازدواجمون هست، آره چهل سال...

من و همسرم سال هزارو سیصدو پنجاه و شش ازدواج کردیم ... من میگم و شما می شنوید ... امروز با صداقت میگم ، همسرم ، مهربانم ، ممنونم که تمام این سالها من رو همراهی کردی، با تمام سختی ها، تنهائی ها، بیماری ها، دردها ، شادی ، و غمها ، و در میان غم از دست دادن ها، غم از دست دادن پدر ، مادر، خواهر، و برادر، که در این از دست دادن های عزیزانمون درد مشترک بودیم . عزیزم تو در عین ناملایمات فرزندانت رو بزرگ و تربیت کردی که امروز بهشون افتخار کنی سه پسر و یک دختر که خدارو شکر همگی اهل کار وخدمت به خانواده و سر زندگیشون هستند، و سه نوهء خوشگل و چی از این بهتر، این تو بودی که بعضا در نبود من و با تمام کمبودها با ذره ذرهء وجودت زندگی رو به دندون کشیدی و به اینجا رسوندی، دستان پر مهرت رو میبوسم واقعا شرمنده ات هستم ، و آرزوی سلامتی و طول عمر برات دارم امیدوارم همواره سایهء پر مهرت بر سر من و فرزندان و نوه هات باشه .از خدای مهربون و بخشنده برای بودنت و داشتنت تشکر میکنم ، باز هم ممنونتم همسرم ...

مختار سائقی

مختار سائقی و برزو ارجمند در سر دلبران

سر دلبران به کارگردانی محمدحسین لطیفی جدیدترین اثر تلویزیونی مختار سائقی است. برزو ارجمند، محمدکاسبی، فرهادقائمیان، اسماعیل محرابی، متین سادات ستوده، جعفردهقان، کامران تفتی، جهان بخش سلطانی، شهین تسلیمی، شهرام عبدلی، رابعه مدنی، بهاره افشار ، رضاتوکلی، محمدالهی، مختارسائقی، افسانه کمالی، فاطمه شکری، نصرت میرعظیمی، حسام حسنی و ... در این سریال ایفای نقش می کنند.

مختار سائقی

کامران تفتی و مختار سائقی در سر دلبران

مختار سائقی در سال 1335 در تهران متولد شد. در سال 1361 وارد سینما شد و به عنوان بازیگر در فیلم «ریشه در خون» (سیروس الوند) حضور یافت. از همان سال ها در کنار بازیگری به عنوان دستیار صحنه و دستیار کارگردان نیز به فعالیت پرداخت و از سال هفتاد با فیلم «بلوف» به کارگردانی مرحوم خاچیکیان بطور مستقل به کار طراحی صحنه و لباس مشغول شد. سائقی در زمینه ساخت فیلم های مستند و کلیپ نیز فعال بوده است.

مختار سائقی و همسرش در چهلمین سالگرد ازدواجشان + عکس

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از صفحه شخصی مختار سائقی / م.ف
برچسب : مختار سائقی
وبگردی