مدارس استان تهران

آیا مدارس استان تهران فردا 28 آذر تعطیل است؟

تاریخ انتشار : 27 آذر 1396کد مطلب : 61520تعداد نظرات : 1 نظر
آخرین وضعیت و اخبار مربوط به تعطیلی مدارس استان تهران به دلیل آلودگی هوا را در این بخش از اخبار اجتماعی سایت نمناک مشاهده می فرمائید.

جزییات جدید تعطیلی مدارس استان تهران

به محض تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران و سایر شهرستان ها و تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس در همین خبر اطلاع رسانی خواهید شد، لطفا این خبر را برای دوستان خود نیز ارسال نمایید.

احتمال تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی استان تهران در روز سه شنبه با توجه به افزایش شاخص آلودگی هوا وجود دارد.

انباشت آلاینده های جوی در هوای کلانشهرها و دمای هوا در سراسر کشور افزایش می یابد.

محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی :کاهش کیفیت هوا در کلانشهر های کشور از جمله تهران، کرج، اصفهان، تبریز، اراک و ارومیه امروز دوشنبه 27 آذرماه نیز ادامه دارد و در این شرایط شاهد افزایش شدت آلاینده ها در هوا خواهیم بود.

سرعت باد در این شهر ها امروز چندان زیاد نیست و به همین خاطر آلاینده ها انباشت می شوند.

در سراسر کشور از امروز با افزایش نسبی دمای هوا مواجه هستیم، اما این شرایط ادامه نخواهد داشت و با شروع آذرماه بار دیگر شاهد کاهش دما خواهیم بود.

سامانه بارشی که طی روز های گذشته وارد بخش هایی از جنوب کشور شده بود از امروز به تدریج از مناطق جنوبی خارج شده و تنها در استان هرمزگان شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود.

آسمان شهر تهران امروز ابری است و در سردترین حالت، دمای هوا به یک درجه سانتی گراد می رسد.

تردد کامیون ها در تهران ممنوع شد

معاون عمرانی استانداری تهران از ممنوعیت تردد کامیون ها در سطح شهر تهران و همچنین تعطیلی تمام واحدهای تولید شن و ماسه، آسفالت و بتن تا پایان هفته به دلیل آلودگی هوای پایتخت خبرداد.

هوای تهران همچنان آلوده است

کیفیت هوای تهران با شاخص 149 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد. 

مدارس استان تهران امروز 27 آذر 96 تعطیل شد

به دلیل استمرار وضعیت آلودگی هوای تهران ساعت 18 دیروز جلسه اضطرار آلودگی هوای تهران در استانداری تشکیل شد و در نهایت تمامی مدارس تهران در تمامی مقاطع تحصیلی به جز شهرستان های فیروزکوه، پردیس و دماوند، امروز دوشنبه 27 آذر 96 تعطیل اعلام شد.

شایان ذکر است وضعیت و شاخص آلودگی هوای تهران امروز دوشنبه 27 آذر 1396 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس (147) قرار دارد

جدیدترین اخبار در خصوص تعطیلی مدارس در این صفحه از سایت نمناک اطلاع رسانی میگردد.

مدارس استان البرز امروز 27 آذر 96 تعطیل نشد

طبق استعلام انجام شده از سازمان مدیریت بحران استان البرز و آموزش و پرورش استان در خصوص تعطیلی مدارس مدارس استان البرز فردا 27 آذر 96 آلودگی هوا به حدی تشخیص داده نشد که مدارس تعطیل شوند و در صورت اعلام خبر جدید از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

جدیدترین اخبار در خصوص تعطیلی مدارس البرز در این صفحه اطلاع رسانی میگردد.

اخبار تعطیلی مدارس ارومیه و تبریز

بدلیل آلودگی شدید هوا 27 آذر 96 ، مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در تبریز تعطیل خواهد بود .

تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی شهر ارومیه نیز امروز در نوبت صبح به دلیل آلودگی هوا تعطیل خواهد بود.

متاسفانه در شبکه های مجازی مشاهده می َشود که شایعات بسیاری درباره تعطیلی مدارس کرج فردا منتشر شده و برخی نیز به آن توجه می کنند لذا اکیدا توصیه میشود شهروندان برای اطلاع از اخبار استان البرز تنها به خبرگزاری ها و رسانه های معتبر مراجعه کرده و منتظر اعلام رسمی مسؤولان مربوطه باشند.

مدارس روز 28 آذر 96 تعطیل است

بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، مهدهای کودک و تمام مدارس تهران و بیشتر شهرهای استان، فردا (سه شنبه) تعطیل است.

حسن کریمی معاون عمرانی استانداری تهران اظهار داشت:بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا، مهدهای کودک، کلیه مقاطع استان تهران به غیر از شهرستان های دماوند و فیروزکوه و پردیس فردا تعطیل است.وی تصریح کرد:مسابقات ورزشی فردا برگزار نمی شود و بازی فوتبال پرسپولیس نیز لغو است.

کریمی با بیان اینکه همچنان افزایش محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد ادامه دارد، گفت:فروش مجوز آرم طرح ترافیک روزانه ممنوع است.

طرح سراسری زوج و فرد از در منازل فردا در تهران اجرا شده و محدوده زوج و فرد جزو طرح ترافیک محسوب می شود. همچنین طرح های ترافیکی از ساعت 6:30 صبح تا 19:30 به اجرا در خواهد آمد. 

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس استان تهران روز 28 آذر 96

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از اتاق خبر 24 - ممتاز نیوز- / ل
برچسب : هواشناسی
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1396-09-27
خوب یه دفعه چند روز رو اعلام کنند که یه عده برن مسافرت بلکه شهر خالی شه اینجوری که فایده نداره یه روز یه روز
00
وبگردی