مدلینگ ویکتوریا سیکرت
در این گزارش رازهای تناسب اندام مدلینگ های مشهور شرکت ویکتوریا سیکرت را می خوانید.

مصاحبه با مدلینگ های ویکتوریا سیکرت

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مشهورترین مدل های جهان چگونه زندگی می کنند یا این که برای روی فرم ماندن چه کارهایی انجام می دهند. ما در این مطلب، مصاحبه ای از 4 مدل مشهور به نام های آدریانا لیما، لی لی آلدریج، مارتا هانت و سارا سامپایو، که بیشتر به خاطر همکاری شان با کمپانی «ویکتوریا سیکرت» شناخته می شوند، را برایتان آورده ایم.

مدلینگ ویکتوریا سیکرت

آدریانا لیما مدلینگ ویکتوریا سیکرت

 چگونه به این تناسب اندام رسیده اید؟
 آدریانا لیما:ما نه تنها جسم خود، بلکه ذهن مان هم برای راه رفتن روی دفیله آماده می کنیم. مردم فکر می کنند که ما مانند قهرمانان المپیک تمرین می کنیم اما به نظر من کار ما بسیار سخت تر است. ما برای رسیدن به اهداف مان که داشتن اندامی زیبا و ذهنی آرام برای راه رفتن در مقابل میلیون ها انسان است، تلاش های زیادی می کنیم.
 
لی لی آلدریج:من با یکی از مربیان مشهور باله، 6 روز در هفته تمرین دارم. گاهی اوقات هم که باید برای شو آماده شویم، دو بار در روز تمرین می کنم تا بدنم آماده تر باشد.
 
مارتا هانت:من هم یک معلم باله دارم که به نظرم نه تنها برای کشش و انعطاف پذیری اندامم، بلکه برای آرامش روحی ام هم بسیار موثر است. مربی ام بدون این که به من فشار آورد، تمریناتی برای فرم گیری اندامم می دهد. البته در کنار باله، من ورزش های هوازی دیگری را برای کالری سوزی نیز انجام می دهم.
 
سارا سامپایو:من با یکی از بهترین مربی های نیویورک، 5 بار در هفته ورزش پیلاتس انجام می دهم. البته تعداد روزهای آن کاملا بستگی به آمادگی جسمانی و همچنین برنامه های روزانه ام دارد. به نظر من استراحت برای بدن لازم است و نباید بیش از توان بدن از آن کار کشید.
 
مدلینگ ویکتوریا سیکرت

لی لی آلدریج مدلینگ ویکتوریا سیکرت

 از چه زمانی برای شوها آماده می شوید؟
 آدریانا لیما:در واقع ما باید همیشه برای شوها آماده باشیم اما خب من معمولا چند ماه قبل از برگزاری آن سعی می کنم که غذاهای سبک تر مانند سبزیجات مصرف کنم، بیشتر آب بخورم و هر روز ورزش کنم. در واقع، ورزش جزو جدانشدنی زندگی من است اما قبل از شوها، به صورت فشرده تری این کار را انجام می دهم.
 
لی لی آلدریج:من در طول سال همیشه ورزش می کنم چون که دوست دارم همیشه خوش اندام باشم و این به من احساس خوبی می دهد. البته قبل از شوها تمریناتم را بیشتر و شدیدتر می کنم.
 
سارا سامپایو:من تقریبا از 2 ماه قبل شو، تمریناتم را آغاز می کنم. البته مهمترین کار برای من رژیم غذایی متعادل است که خیلی هم چالش برانگیز است زیرا من عاشق نان، پاستا و غذاهای مدیترانه ای هستم که همه شان چاق کننده اند. به همین دلیل در طول این 2 ماه، من سعی می کنم که پروتئین، سبزیجات و میوه های بیشتری مصرف کنم.
 
تمرینات تان را تا چند روز قبل از شوها ادامه می دهید؟
 آدریانا لیما:خوشبختانه، مربی های زیادی با ما به شهر یا کشوری که قرار است در آنجا شو اجرا کنیم، می آیند. من حتی تا یک روز قبل از مراسم هم به تمریناتم ادامه می دهم اما در روز اجرا، سعی می کنیم که ریلکس باشم.
 
لی لی آلدریج:مربی من با من سفر می کند و حتی صبح روز اجرا نیز به من تمرینات لازم را می دهد اما من سعی می کنم که به خودم خیلی فشار نیاورم، به خصوص اگر مسیر زیادی را سفر کرده باشم.
 
مارتا هانت:من تا روز اجرا به تمرینات باله ام ادامه می دهم زیرا به من حس خوبی می دهد.
 
سارا سامپایو:من سعی می کنم که تا جای ممکن استراحت کنم و به بدنم فشار نیاورم. در واقع من روزهای قبل از اجرا ورزش نمی کنم و انرژی ام را برای روز نمایش نگه می دارم.
 
مدلینگ ویکتوریا سیکرت

مارتا هانت مدلینگ ویکتوریا سیکرت

 در طول مسافرت ها چگونه برنامه های غذایی تان را مدیریت می کنید؟
 آدریانا لیما:من سعی می کنم که غذاهای مورد نیازم را با خودم به همراه داشته باشم. چون من بدنم را خوب می شناسم و تا جای ممکن سعی می کنم که غذاهای هتل و رستوران ها را نخورم.
 
لی لی آلدریج:من در هواپیما می خوابم و در طول سفر هم تا جایی که امکانش هست، آب می نوشم.
 
مارتا هانت:من در طول سفر از مکمل های غذایی استفاده می کنم. در واقع من آنها را در آب نوشیدنی ام می ریزم و به تدریج مصرف می کنم. با مصرف آنها احساس می کنم که در پوستم تغییرات زیادی رخ داده است.
 
سارا سامپایو:این یکی از سخت ترین کارها برای من است. زمانی که جت لگ می شوم، نمی توانم برنامه غذایی سالمی داشته باشم بلکه دوست دارم مدام پیتزا و پاستا بخورم. اما من تمام تلاشم را می کنم که این عادت را کنار بگذارم.
 
نظرتان در مورد شوهایی که برگزار می شود، چیست؟
 آدریانا لیما:هر سال که می گذرد، شوها بزرگ تر و کیفیت شان بهتر می شود.
 
لی لی آلدریج:من همیشه از شوها لذت می برم. خیلی هیجان انگیز است که تمام دخترا با هم سفر و در یک هتل اقامت می کنند. شبیه یک کمپ تابستانی است!
 
مارتا هانت:من هم از دیدن فرهنگ کشورهایی که به آنجا سفر می کنم، لذت می برم.
 
سارا سامپایو:من آنقدر از شوها هیجان زده می شوم که قادر به توصیف شان نیستم. شوهایی که من در آن شرکت کرده ام، همیشه بهترین بوده است.
 
مدلینگ ویکتوریا سیکرت

سارا سامپایو مدلینگ ویکتوریا سیکرت

 حرفه مادلینگ در این سالها چه درسی به شما داده است؟
 آدریانا لیما:این که خودم باشم. به نظر من مدل بودن در شوهای بزرگ جهان تنها به دلیل زیبایی نیست، بلکه این نشان دهنده آن است که ما در کنار زیبایی، شخصیت متفاوتی نیز داریم و می توانیم صحنه را با اعتماد به نفس بالا در دست هایمان بگیریم.
 
لی لی آلدریج:من یاد گرفتم که از تک تک لحظاتم نهایت لذت را ببرم زیرا زمان به سرعت در حال گذر است.
 
مارتا هانت:مانکن بودن اعتماد به نفس من را بالا برد، این که یک زن هستم و می توانم تا این حد در جهان موفق باشم برایم خوشایند است. من از این که در دنیای مد یک خانواده بزرگ دارم و با آنها همکاری می کنم، واقعا خوشحالم.
 
سارا سامپایو:مدل بودن در بالا بردن اعتماد به نفس من بسیار موثر بوده و باعث شد که به خودم توجه بیشتری نشان دهم.
 
چگونه خودتان را قبل از شو آرام می کنید؟
 آدریانا لیما:حتی پس از گذشت اینهمه سال و با اینهمه تجربه، من هنوز هم قبل از رفتن به دفیله، عصبی می شوم. در این شرایط سعی می کنم که با تنفس عمیق و آرام استرسم را کم کنم.
 
لی لی آلدریج:من سعی می کنم کمی فعالیت بدنی داشته باشم تا انرژی ام تخلیه شود.
 
مارتا هانت:استرس قبل از شوها برای من طبیعی است اما همین که روی دفیله قدم می گذارم، آدرنالینم ترشح می شود و کمی آرام تر می شوم.
 
سارا سامپایو:من از استرسی که قبل از اجرا می گیرم، لذت می برم زیرا به من ثابت می کند که هنوز هم به خیلی از چیزها اهمیت می دهم. در این شرایط، تنفس آرام و عمیق به کمکم می آید.
 
زمانی که روی دفیله راه می روید، به چه چیزی می اندیشید؟
 آدریانا لیما:من سعی می کنم که خانواده ام را از وسط جمعیت پیدا کنم و برای آنها دست تکان بدهم. در غیر این صورت تنها روی راه رفتنم تمرکز می کنم و از موسیقی در حال پخش لذت می برم.
 
لی لی آلدریج:من سعی می کنم در لحظه زندگی کنم زیرا زندگی به سرعت در حال گذر است. بنابراین روی صحنه، از موسیقی و آنچه در همان لحظه رخ می دهد، لذت می برم.
 
سارا سامپایو:من مدام به خودم می گویم که من قوی ام و در هر کاری موفق خواهم شد. من انرژی تماشاچیان را دریافت می کنم و از آنها لذت می برم.
 
چه توصیه ای به مدل های جوان تر که تازه وارد این راه شده اند، دارید؟
 آدریانا لیما:این روزها به سرعت می گذرد، بنابراین از تک تک لحظات آن نهایت لذت را ببرید.
 
لی لی آلدریج:از کاری که انجام می دهید لذت ببرید و بگذارید که زیبایی درونی تان نیز مانند زیبایی بیرونی تان بدرخشد.
 
مارتا هانت:از شغل تان لذت ببرید. از لبخند زدن و نشان دادن شخصیت درونی تان نهراسید. شما لایق دیده شدن هستید.
 
سارا سامپایو:برای هیچ کاری عجله نکنید، به خصوص راه رفتن بر دفیله. زمانی که شما روی سن قدم می گذارید، زمان تان دست خودتان است، پس آن را هر طوری که می خواهید بسازید. این را هم به یاد داشته باشید که هیچ وقت احساسی که اولین بار روی دفیله تجربه کرده اید، برایتان تکرار نخواهد شد.

آدریانا لیما – Adriana Lima

سن:36 سال
ماه تولد:Gemini
قد:178
شهر تولد:باهیا، برزیل
زمان فرشته شدن در ویکتوریا سکرت:سال 2000
کشف شدن:برنده ی مقام اول در مسابقات Supermodel Of Brazil در سن 15 سالگی توسط Ford.

لی لی آلدریج – Lily Aldridge

سن:31 سال
ماه تولد:Scorpio
قد:175
شهر تولد:سانتا مونیکا، کالیفرنیا.
زمان فرشته شدن در ویکتوریا سیکرت:سال 2010
کشف شدن:در کارناوال مدرسه وقتی که 14 ساله بود.

مارتا هانت – Martha Hunt

سن:28 سال
ماه تولد:Taurus
قد:179
شهر تولد:ویلسون، کالیفرنیای شمالی.
زمان فرشته شدن در ویکتوریا سکرت:سال 2015
کشف شدن:وقتی که 14 ساله بود توسط آژانس مدلینگ محلی شناسایی شد. (دوست بسیار نزدیک سلبریتی معروف تیلور سویفت Taylor Swift است.)

سارا سامپایو – Sara Sampaio

سن:26 سال
ماه تولد:Cancer
قد:175
شهر تولد:پورتو، پرتغال.
زمان فرشته شدن در ویکتوریا سکرت:سال 2015
کشف شدن:در سن 16 سالگی و سال 2007 برنده ی مسابقات مدلینگ مو Pantene در پرتغال شد.

راز تناسب اندام مدلینگ های کمپانی ویکتوریا سیکرت

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
برگرفته از زیبامون / برترین ها -/ح
برچسب : مدلینگ
وبگردی