مدلینگ
ریسا هیراکو مدلینگ ژاپنی است که به دلیل رژیم ضد پیری اش در سن 47 سالگی همانند یک مدل 20 ساله به نظر می رسد.

مدل 47 ساله ای که حداقل 20 سال جوانتر بنظر می آید

 "ریسا هیراکو" یک مدل جذاب ژاپنی است که سن و چهره اش بحث داغ در میان بلاگرها ی زیبایی و افرادی که به دنبال یک رژیم ضد پیری میگردند. او 47 ساله است ، اما بهتر از بیشتر زن ها در 20 سالگی بنظر می آید ، این گفته را با نگاه به اولین عکس او درک خواهید کرد.
رژیم غذایی ضد پیری

 ریسا هیراکو مدل جذاب ژاپنی

 این خانم با چهره ای بسیار جوان یک مدل موفق ، موسس شرکت مد و همسر پیشین بازیگر، "ایساکو یوشیدا" می باشد. ریسا هیروکو در ژاپن مدت ها به این نسبت شناخته شد اگر چه پروفایل اینستاگرام او تعداد قابل توجهی طرفداران غربی را جذب کرده ، بیشتر کسانی که شروع به فالو کردند ، عاشق چهره ی جوان و سرزنده و شخصیت فریبنده او شدند. آن ها فکر میکردند که او یک جوان است اما بعد مطلبی در ویکی پدیا منتشر شد مبنی براینکه ریسا هیروکی متولد سال 1971 است همگی متوجه شدند که او چند سال دیگر 50 ساله خواهد شد که واقعا با در نظر گرفتن چهره اش غیرقابل باور است.
 the secret of youth

راز جوانی ریسا هیراکو

فاش کردن این نکته ی باورنکردنی که مدل جوان درواقع در اواسط 40 سالگی خود بسر میبرد خبری جالب بود چرا که مردم نمیتوانستند باور کنند که یک زن بیش از 45 ساله تا این حد میتواند جوان بنظر برسد .
همانطورکه تصور میکنید ، مردم از خودشان میپرسند چطور ریسا کاری کرده است که بسیار کمتر از سنی که دارد بنظر برسد. فکر کردن درمورد اینکه باید یک راز مراقبت از پوست ، رژیم سالم، فیتنس و یا به طور کل سبک زندگی سالم وجود داشته باشد. درحالیکه احتمالا همه ی ان چیزها نقشی را در جوان نگه داشتن او بازی میکنند ، مطمئن باشید که او ژن های خوبی نیز به ارث برده است که همیشه او را جذاب نگه میدارند.
مدل ژاپنی
ریسا هیراکو مدل 47 ساله ژاپنی

مدلینگ زن ژاپنی که در 47 سالگی مثل جوان 20 ساله است!

4.2171
این مطلب مفید بود ؟14526
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن /ع.ب
برچسب : مدلینگ
وبگردی