مدل آباژور
مدل آباژورهای ایستاده و رومیزی سلطنتی بسیار زیبا و مدرن شیک متناسب با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی را در ادامه خواهید دید.

نکات مهم در خرید و انتخاب مدل آباژورهای رومیزی و ایستاده مدرن و سلطنتی

 مدل آباژور مناسب خانه ی شما کدام یک می تواند باشد؟ قبل از سلیقه سبک و استایل طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان را در نظر بگیرید وبه تناسب مدرن و یا سلطنتی بودن سبک دکوراسیون داخلی منزلتان اکسسواری به زیبایی مدل آباژور های مدرن و شیکی که در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید برای منزلتان خریداری کنید.

مدل چراغ رومیزی شیک

مدل آباژور

مدل آباژور سلطنتی و یا به اصطلاح دکوراسیون های داخلی اشرافی ترکیبی از سبک های پرکار و هنرهای دستی قلم کاری با رنگهای زیبا و چشم نواز سیلور و طلایی را برای تکمیل زیبایی لوازم و اکسسوارهای خانگی نیاز دارد. برای انتخاب مدل آباژور ایستاده و رومیزی باید توجه کنید که در کدام بخش از دکوراسیون داخیلی خانه شما نیاز به نور و یک اکسسوار زیبای تزیینی وجود دارد. بهترین نقاط قرار دادن مدل آباژور های شیک ایستاده کنار و کنج اتاق پذیرایی و نشینمن ، کنار پرده و یا تلویزیون ال سی دی است

مدل آباژور

مدل آباژور و چراخ خواب

مدل آباژور

مدل آباژور

مدل آباژور 

مدل آباژورهای رومیزی شیک برای اتاق پذیرایی اغلب روی میز عسلی کنار مبلی و یا میز کنسول ها جا می گیرند که برای ست کردن و تکمیل زیبایی این بخش از دکوراسیون داخلی منزل باید به تناسب و ترکیب رنگ و مدل آباژور با کاغذ دیواری، قالی و یا سبک آینه و میز کنسول پیش بروید.

 مدل آباژور

مدل آباژور

مدل آباژور های رومیزی اگر برای اتاق خواب خریداری می شوند با توجه به رنگ بندی و خلوت و یا شلوغ بودن دکوراسیون اتاق خواب بایستی انتخاب شوند.

چراغ خواب اتاق خواب

می رسیم به مدل آباژورهای مدرن که جلوه ای از زیبایی در قاب سادگی هستند. همانطور که می بینید طرح های خلوت و جدا از هنرهای دستی این دسته از مدل آباژورها طراحی و ساخته می شوند .

مدل آباژور

مدل آباژور

مدل آباژور

مدل آباژور

مدل آباژورهای پایه بلندوکوتاه شیک مدرن و سلطنتی + تصاویر

4.278
این مطلب مفید بود ؟6612
منبع : نمناک /ن
برچسب : مدل آباژور
وبگردی