شلوار لی دخترانه
شلوار لی دخترانه در انواع پیش بندی، زاپ دار، قد 90، بغل خط دار و مام استایل امروزه مد و پرطرفدار هستند که در رنگ های تیره و روشن وجود دارند.

انواع مدل شلوار لی دخترانه

شلوار لی یکی از لباس هایی است که در صورت نبودن اش هیچ استایلی کامل نمیشود، شلوار لی برای موقعیت های مختلف مناسب است و با لباس های متنوع قابل ست شدن است. شلوار لی های دخترانه این روزها بیشتر مام استایل و زاپ دار هستند که در انواع رنگ های تیره و روشن در بازار وجود دارند.

شلوار های مام استایل به شلوارهای لی که فاق بلند هستند و جیب های بزرگی دارند گفته میشود، این سبک از شلوار لی چند دهه پیش پرطرفدار بود که امروزه دوباره مد شده اند. شلوار های مام استایل نه تنگ هستند و نه خیلی گشاد، شلوار مام استایل های زاپ دار بین دختران جوان بسیار پرطرفدار هستند و با مانتو کوتاه ست میشوند.

شلوار لی دخترانه

شلوار لی دخترانه رنگ روشن

اگر قد کوتاه هستید در انتخاب شلوار جین راحت اید زیرا امروزه شلوارها قد 90 هستند و خودتان میتوانید پاچه شلوار را تا بزنید، شلوار های مام استایل برای خانم های لاغر مناسب تر است زیرا نباید چسبان باشد بلکه باید تقریبا کمی گشاد باشد.

اگر چاق و قد بلند هستید شلوار هایی انتخاب کنید که خیلی تنگ نباشند مثل همین شلوار های مام استایل و شلوار لی های گشاد که تازه مد شده اند، این شلوارها باعث میشوند چاق بودن شما زیاد به چشم نیاید.

شلوار جین قد نود

شلوار جین قد نود دخترانه

انتخاب رنگ شلوار جین بستگی به این دارد که شما آن را با چی قرار است ست کنید اما بهتر است خانم های لاغر سراغ رنگ های روشن بروند و خانم های چاق شلوار لی های تیره را انتخاب کنند.

شلوار جین مام استایل

شلوار جین مام استایل در رنگ های مختلف

شلوار لی بغل خط دار

شلوار لی بغل خط دار اسپرت

شلوار لی پیش بندی

جدیدترین مدل شلوار لی دخترانه

شلوار لی زاپ دار

شلوار جین زاپ دار آبی روشن

شلوار لی کوتاه

شلوار لی پاچه پاکتی

شلوا لی گشاد

شلوار جین گشاد مام استایل

 

شلوار لی دخترانه مام استایل و زاپ دار مد روز + تصاویر

449
این مطلب مفید بود ؟3910
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی