مدل شومینه
مدل شومینه های مدرن و فوق العاده لوکس به سبک مینیمال را مشاهده کنید و زمستان امسال منزل تان را نو نوار کند.

مدل شومینه های مدرن

در این روزهای سرد زمستانی هیچ چیز دلچسب تر از نشستن در کنار شومینه و لذت بردن از گرمای آتش نیست. در این مطلب ایده های بسیار زیبا، شیک، مدرن و مینیمال برای شومینه معرفی کرده ایم.

مدل شومینه

مدل شومینه های 2018

دکوراتور این خانه «مارک انگلیش» است. او برای نصب شومینه در این خانه که در ویرجینیا قرار دارد، از سنگ های تزئینی داخلی بهره گرفته است. این سنگ ها رنگ طبیعی و چوب مانند دارند. این شومینه به زیبایی به صورت یک نوار در طول دیوار کار گذاشته شده است و از کنار که به آن نگاه می کنید، ردیفی از شعله های زیبا را می بینید.

مدل شومینه

مدل شومینه های دیواری جدید

کف شومینه عریض که به طور سراسری یک دیوار را در بر بگیرد، برای افرادی که می خواهند شومینه و تلویزیون را در یک دیوار واحد کار کنند، ایده بسیار خوبی است. همان طور که در عکس می بینید، این شومینه حدود 120 سانتی متر طول و 41 سانتی متر ارتفاع دارد و در قسمت پایینی دیوار کار شده است. شومینه در یک طرف و تلویزیون در طرف دیگر دیوار کار گذاشته شده اند تا گرمای آتش به تلویزیون آسیبی نرساند.

مدل شومینه

مدل شومینه های لوکس و مدرن

این شومنیه به طور سفارشی و با سلیقه شخصی یک نفر خاص طراحی و ساخته نشده است. یک شومینه آماده است اما روش استفاده از آن در خانه آن را به ایده ای ناب تبدیل کرده است. این شومینه گازی است و پانل آن را می توانید به رنگ های دلخواه خود تغییر دهید. هنر استفاده از این شومینه های آماده است این است که بدانید کجا و چطور آنها را نصب کنید.

مدل شومینه

جدیدترین مدل های شومینه

نکات مهم کاربردی شومینه :

  1. استفاده از موادی غیر از آجر نسوز، در کنار زیباتر کردن، گرما را به خوبی انتقال نمی دهند.
  2. با توجه به اینکه بیشتر فضای اطراف شومینه بسته است و با دیوارها احاطه شده است (از سه طرف به دیوار چسبیده است)، نسبت به وسایل گرمایشی دیگر مانند بخاری نسبت کمتری گرما را به محیط می دهد.
  3. برای شومینه از مصالح زیادی استفاده می شود؛ حتی با وجو استفاده از مصالح نسوز، درصد زیادی از گرما حدر می شود.
  4. به دلیل تولید گاز منواکسید کربن تولید شده توسط شومینه و عدم خروج کامل آن توسط مسیر دودکش، مقداری گاز سمی به داخل اتاق وارد می شود که برای بدن ضرر دارد. توصیه می وشد برای رفع این مشکل تمامی درزهای اتاق را نپوشانید و مسیر کوچکی برای رفت و آمد هوا اختصاص دهید.
  5. این دکوری مانند بخاری نیاز به یک دودکش با کلاهک مناسب دارد؛ تا علاوه بر مسدود شدن مسیر خروج دود، از برگشت گازهای سمی در اثر باد به داخل فضای خانه جلوگیری کند. البته می توان از مقداری توری فلزی برای بستن راه حشرات و حیوانات در هنگام عدم استفاده از شومینه، استفاده کرد.
  6. از شومینه برای خشک کردن لباس ها استفاده نکنید. این نکته شامل میله های محافظ جلوی شومینه هم می شود. گرمای زیاد و داغ شدن لباس ها در شرایطی ممکن است باعث آتش سوزی شود.
  7. هرگز مواد اشتعال زا مانند انواع سوخت ها و اسپری ها را در نزدیکی آن نگه ندارید. احتمال آتش گرفتن آنها زیاد است.

مدل شومینه های رویایی و مینیمال + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از برترین ها - تزیین -/ح
برچسب : مدل شومینه
وبگردی