مدل شینیون 2018
مدل یقه لباس مجلسی در انتخاب مدل شینیون مو بسیار تاثیر گذار است و برای انواع یقه لباس مجلسی مدل شینیون های خاصی وجود دارد که استایل مجلسی تان را بینظیر میکنند.

هماهنگی مدل شینیون و یقه لباس

فکر کنید برای مراسم عروسی فامیل درجه یک آماده شده اید مدل لباس مجلسی, کفش, آرایش و مدل مویتان را هم انتخاب کرده اید اما وقتی این ها را با هم ترکیب میکنید میبینید یک چیزی این وسط ناهماهنگ است و لباس مجلسی تان به شما نمی آید.

دلیل این موضوع فقط این است که شما مدل موی مناسبی برای لباس مجلسی تان انتخاب نکرده اید وقتی مدل شینیون انتخاب میکنید باید فرم صورت و فرم یقه لباس مجلسی را هم در نظر بگیرید تا همه چیز با هم هماهنگی داشته باشد.

مدل شینیون 2018

مدل شینیون 2018 شیک و مجلسی

مدل شینیون برای لباس یقه بسته

برای لباس مجلسی هایی که یقه بسته هستند مانند یقه ایستاده, یقه اسکی و یقه گرد جمع بهتر است مدل شینیونی انتخاب کنید که کاملا جمع باشد اصولا مدل موی باز برای لباس های یقه بسته مناسب نیستند. نمونه هایی از مدل شینیون های شیکی که برای لباس مجلسی های یقه بسته مناسب اند را در ادامه مشاهده کنید.

مدل شینیون

مدل شینیون برای لباس مجلسی یقه بسته

مدل شینیون

مدل شینیون جمع برای لباس یقه گرد

شینیون جدید

شینیون جدید مناسب یقه لباس

شینیون شیک

شینیون شیک مناسب لباس یقه بسته

شینیون و یقه لباس

هماهنگی مدل شینیون و یقه لباس

مدل شینیون برای لباس یقه باز

بهترین مدل شینیون برای لباس مجلسی های یقه باز شینیون های نیمه باز هستند که پشت گردن تان را میپوشانند. برای لباس مجلسی های یقه دلبری, یقه هفت باز و ... بهتر است مدل موهای باز و نیمه باز انتخاب کنید تا مدل مو و یقه لباس تان هماهنگ باشند. چند نمونه از مدل شینیون هایی که برای لباس مجلسی یقه باز مناسب اند را در ادامه مشاهده کنید.

شینیون نیمه باز

مدل شینیون نیمه باز زنانه

مدل شینیون

مدل شینیون برای لباس یقه باز

شینیون موی بلند

مدل شینیون موی بلند 2018

شینیون نیمه جمع

شینیون نیمه جمع برای لباس یقه باز

مدل شینیون مناسب برای انواع یقه لباس مجلسی + تصاویر

3.770
این مطلب مفید بود ؟5218
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی