مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی - 31

کد مطلب : 3654زمان مطالعه : 1 دقیقه
سری جدید مدل لباس مجلسی بلند بسیار شیک و زیبا را در نمناک ببینید. جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه و دخترانه به همراه نکاتی درباره نحوه انتخاب صحیح لباس مجلسی را در سایت نمناک مشاهده نمایید.

بسیاری از خانم ها در هنگام انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ، احساس می کنند که چاق تر شده اند و لباس مجلسی مناسب خود را پیدا نمی کنند. با رعایت نکات زیر لباس مجلسی مناسبی را انتخاب نمایید.

 

لباس مجلسی شیک

مدی لباس مجلسی دخترانه 92

 اگر قد بلندی ندارید :
 اگر قد بلندی ندارید اما می خواهید لباسی بپوشید که شما را قد بلند نشان دهد ، بهتر است از لباس های دکلته و کمی بلند استفاده کنید تا از لحاظ قدی بلندتر جلوه کنید.

 

لباس مجلسی جدید

مدل لباس مجلسی شیک دخترانه

یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب لباسی مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید.


 

مدل لباس مجلسی

لباس مجلسی سال

 اگر شما دارای شکم هستید :
 از لباس های با جنس ساتن بپرهیزید زیرا به علت جنس خاصی که دارند شکم شما را بزرگتر نشان می دهد . و بهتر است از لباس های راسته استفاده کنید و همچنین لباس های خیلی چسبان را نپوشید زیرا به شما ظاهر بدی می دهد.لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی شیک

 

لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی جدید

افرادی که دارای پوست های تیره هستند ، لباس های با رنگ ها ی روشن مانند :سفید ، سبز، و .. بپوشید که به شما می آیند .

 

کت و دامن مجلسی زنانه

کت و دامن مجلسی جدید

افرادی که دارای پوست های روشن هستند باید از رنگ های مانند سفید ، و .. بپرهیزند زیرا این رنگ ها ، باعث تشدید سفیدی رنگ پوستشان می شود . این افراد بهتر است لباسهایی با رنگ تیره بپوشند.

 

لباس مجلسی 2013

مدل لباس مجلسی شیک

مدل لباس مجلسی - 31

2.827
این مطلب مفید بود ؟1512
وبگردی