مدل مقنعه
انتخاب مدل مقنعه در میان انواع طرح های مقنعه دانشجویی و اداری یا حجاب لبنانی کار ساده ای است زمانی که بدانید کدام مدلها مناسب فرم صورت شما خواهند بود.

 انتخاب مقنعه و تناسب آن با فرم صورت:

در رابطه با هماهنگی فرم مقنعه با صورت نکات با بستن روسری و شال متفاوت است چرا که بخشی از انتخاب روسری و شال متناسب با فرم صورت مربوط به طرح آن می شود که در مورد مقنعه این مسئله کمتر مد نظر است چرا که اکثرا مقنعه ها با پارچه ساده دوخته می شوند و تنها طرح های تزیینی روی انها در قسمت دورگردن و بالای سر است. با بیان تمام این نکات باید گفت که فرم تا زدن مقنعه و طرح های تزیینی روی آن بایستی با توجه به حالت صورت انتخاب شوند در این بخش به طور خلاصه نکاتی را خواهیم گفت که شما را در انتخاب مدل مقنعه راهنمایی خواهد کرد.

برای صورت های کشیده کدام مدل مقنعه مناسب است:

در حقیقت منظور از تناسب مدل مقنعه با فرم صورت راهنمایی در زمینه تا زدن و نحوه سرکردن مقنعه است که به طور خلاصه در این بخش به انها اشاره می کنیم . اکثر مقنعه های ساده یا هدبند دار مناسب فرم صورت کشیده هستند . در حقیقت با انواع هدبند و اکسسوری زیر مقنعه صورت خود را کوتاه تر کنید. از هدبند یا دستمال سرهای تیره انتخاب کنید. مقنعه اداری یا دانشجویی فرقی ندارد در هر دوحالت برای این فرم صورتها مقنعه بایستی به صورت سر گرد تا زده شوند. برای این کار حتما کناره های مقنعه را تو بزنید تا گونه هایتان مشخص شود.

 

انتخاب و تازدن مدل مقنعه متناسب صورت های گرد و پیشانی کوتاه:

در صورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید بامقنعه عرض پیشانی را کمتر و در عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از 4/1 پیشانی را بگیرید. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شود .

نحوه سرکردن مدل مقنعه های اداری و دانشجویی برای صورت های مثلثی:

این فرم صورتها به دلیل کم شدن عرض در قسمت چانه نباید انتهای مقنعه را تیز کنند. بهتر است قسمت پایینی چانه را بپوشانید و سعی کنید تا با تا زدن مقنعه به سمت داخل عرض پیشانی را کمتر کنید.

تصاویر مدل مقنعه های شیک و جدید اداری و دانشجویی

مدل مقنعه جدید

مدل مقنعه جدید اداری و دانشجویی

مدل مقنعه های زیبا

مدل مقنعه

مدل مقنعه های زیبا سر بافت دار

مدل مقنعه فانتزی

مدل مقنعه های جدید

مدل مقنعه های جدید پاپیون و کراوات دار

مدل مقنعه جدید

مدل مقنعه جدید چاپ دار

 مدل مقنعه هدبند دار

مدل مقنعه اداری و دانشجویی

مدل مقنعه شیک

مدل مقنعه اداری و دانشجویی هدبند دار

مدل مقنعه شیک

مدل مقنعه شیک سرساتن دار

مدل مقنعه دانشجویی

مدل مقنعه دانشجویی ساده و شیک

مدل مقنعه لبنانی

 مدل مقنعه لبنانی 

مدل مقنعه اداری و دانشجویی متناسب فرم صورت + تصاویر

3.190
این مطلب مفید بود ؟5535
منبع : دنیای مد نمناک /ن
وبگردی