مدل پرده پذیرایی
جدیدترین مدل پرده های سلطنتی پذیرایی در انواع حریر و گیپور هستند که مدل های والان دار و کتیبه ای آن ها امسال پرطرفدار تر اند و برای منزل عروس هم استفاده میشوند.

مدل پرده پذیرایی والان دار دوطرفه

مدل پرده های پذیرایی امروزه در جنس های حریر, گیپور, ساتن, مخمل و دانتل وجود دارند که طرح های فوق العاده شیکی دارند, امسال مدل پرده های والان دار یکطرفه و یا دوطرفه کتیبه ای مد هستند که طرح های سلطنتی دارند و منزل را باشکوه جلوه میدهند.

عروس خانم ها هم برای پذیرایی منزل شان مدل پرده های والان دار کتیبه ای میپسندند که رنگ آن با دکور منزل شان ست است.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی سلطنتی

پرده یکی از اجزایی است که در دکوراسیون پذیرایی فوق العاده تاثیر گذار است, در انتخاب مدل پرده برای فضای پذیرایی سعی کنید از مدل پرده های مد روز استفاده کنید و حتما رنگ آن با بقیه وسایل پذیرایی باید هماهنگ و ست باشد. اگر دنبال جدیدترین مدل پرده های سلطنتی برای پذیرایی منزل هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا مدل پرده های جدید والان دار کتیبه ای را مشاهده کنید.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی منزل عروس

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی 2018

برای انتخاب رنگ پرده باید رنگ فرش و رنگ مبلمان تان را در نظر بگیرید و متناسب با آن ها رنگ پرده را انتخاب کنید, مثلا اگر فرش تان سرمه ای رنگ است باید پرده سفید و سرمه ای انتخاب کنید.

پرده های والان دار در انواع یکطرفه و دو طرفه وجود دارند که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شما دارد اما برای دکوراسیون پذیرایی بهتر است پرده های والان دوطرفه انتخاب کنید تا پذیرایی منزل تان بینهایت شیک و سلطنتی شود.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی والان دار

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی والان کتیبه ای

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی والان یکطرفه

مدل پرده پذیرایی

شیکترین مدل پرده پذیرایی سلطنتی

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی حریر و مخمل

مدل پرده پذیرایی والان دار شیک منزل عروس + تصاویر

3.841
این مطلب مفید بود ؟3110
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی