مدل کفش داماد
کفش داماد باید رسمی باشد و ترجیحا به رنگ مشکی که استایلی شیک و مجلسی به آقا داماد بدهد, کفش های ورنی و چرم بند دار انتخاب مناسبی برای داماد هستند.

مدل کفش های جدید برای دامادهای شیکپوش

انتخاب کفش مردانه کار سختی نیست اما کفش دامادی فرق میکند و بهتر است با دقت و سلیقه بیشتری به انتخاب کفش دامادی بپردازید. مهمترین نکته در انتخاب کفش داماد رنگ آن است که بهترین گزینه مشکی است زیرا با همه نوع کت و شلواری ست میشود و رسمی تر است, کفش داماد باید به سبک کلاسیک و رسمی باشد تا آقا داماد استایلی شیک و متفاوت را تجربه کند. کفش های سگک دار برای داماد زیاد مناسب نیستند بهتر است از کفش های بند دار استفاده کنید که به راحتی تنگ و گشاد میشوند.

مدل کفش داماد

مدل کفش دامادی 2018

مدل کفش داماد

مدل کفش دامادی ورنی

برای کفش داماد سراغ کفش های جیر نروید کفش داماد باید جنس ورنی و یا چرم داشته باشد مثلا کفش های بند دار آکسفورد انتخاب بینظیری برای آقا داماد هستند, کفش های آکسفورد از جنس چرم هستند و مدل های کلاسیک و مجلسی دارند.

مدل کفش های دامادی که در این مطلب جمع آوری کرده ایم جدیدترین مدل کفش هایی هستند که برای داماد مناسب اند و از جنس ورنی و چرم هستند, مدل کفش های دامادی رسمی و کلاسیک سال 97 را در نمناک مشاهده میکنید.

مدل کفش داماد

مدل کفش چرم داماد

مدل کفش داماد

جدیدترین مدل کفش داماد

مدل کفش داماد

مدل کفش رسمی و مجلسی داماد

کفش داماد

مدل کفش دامادی مشکی سال 97

مدل کفش داماد

مدل کفش دامادی شیک و جدید

مدل کفش دامادی

مدل کفش جدید داماد ایرانی 

مدل کفش دامادی 2018 مشکی و مجلسی + تصاویر

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی