مدل کیف عروس
کیف های کوچک و سفید رنگ عروس که با گیپور, مروارید و نگین کار شده اند مدل های بسیار شیکی دارند که عروس خانم های خوش سلیقه ایرانی آن ها را میپسندند.

مدل کیف کوچک و کار شده عروس

کیف عروس یکی از اکسسوری های عروس خانم در مراسم عروسی است که نسبت به چیزهای دیگر از اهمیت کمتری برخوردار است ولی باید با دقت انتخاب شود زیرا کامل کننده استایل عروس خانم است. در انتخاب رنگ کیف عروس گزینه های زیادی پیش رو ندارید زیرا باید کیفی انتخاب کنید که به لباس عروستان بیاید, پس سراغ رنگ های سفید, کرمی, نقره ای و ... بروید.

کیف عروس گیپوری

کیف گیپوری عروس شیک و مجلسی

کیف عروس باید کوچک باشد و دستی, کیف های بزرگ به درد شما نمیخورند زیرا نمیخواهید چیز خاصی داخل آن بگذارید فقط برای اینکه استایل تان تکمیل شود قرار آن را در دست بگیرید. کیف های بند دار به هیچ وجه مناسب عروس نیستند زیرا عروس خانم قرار است کیف را در دست بگیرد پس نیازی به بند نیست.

کیف مرواریدی

کیف مرواریدی عروس کوچک و شیک

کیف عروس باید تزیین شده و کار شده باشد چون کیف های ساده جلوه و جذابیت ندارند, میتوانید از کیف های کوچک و سفید رنگ که با مروارید, نگین, گیپور, سنگ و... کار شده اند استفاده کنید. نمونه هایی از شیکترین مدل کیف های کار شده عروس را در این بخش از نمناک مشاهده کنید و برای انتخاب کیف عروسی تان ایده بگیرید.

کیف دستی عروس

کیف دستی عروس 2018 نباتی

کیف عروس

جدیدترین مدل کیف عروس 

کیف کار شده

مدل کیف کار شده عروس

کیف مرواریدی

کیف مرواریدی عروس 97

کیف نگین دار

کیف دستی کوچک عروس نگین دار

کیف عروس

شیکترین مدل کیف عروس

ست کیف و کفش

ست کیف و کفش عروس

مدل کیف عروس 2018 کار شده با نگین، مروارید و گیپور + تصاویر

421
این مطلب مفید بود ؟174
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی