کیا رکنی در عصر جدید
هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید شب گذشته 18 خردادماه 98 روی آنتن رفت و شبی پرهیجان و شاد را برای مخاطبان این برنامه رقم زد.

هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 18 خردادماه 98 ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

این برنامه که هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید بود طبق روال همیشه با حضور چهار شرکت کننده و چهار اجرای مختلف که هر کدام استعدادهای خاص خودشان را به نمایش می گذاشتند روی آنتن رفت و شبی پرهیجان و شاد را برای مخاطبان تلویزیون به ارمغان آورد.

اوج هیجان در هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید

اولین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید متعلق به ارشیا شاه کرمی بود که با نمایشی از بندبازی و حفظ تعادل توانست نظر مثبت داوران را جلب کند و در نهایت چهار چراغ سفید داوران را از آن خود کند.

مسابقه عصر جدید

بندبازی ارشیا شاه کرمی در مسابقه عصر جدید

زهره بحرالعلومی دومین شرکت کننده برنامه شب گذشته عصر جدید بود که اوریگامی ( تا زدن کاغذ به شیوه ای هنرمندانه) همه زندگی اش بود و با روایتی از بیماری پوستی که در همه عمر تجربه اش کرده بود و تا زدن هنرمندانه کاغذها توانست ابتدا سه رای مثبت از داوران بگیرد اما با پادرمیانی آریا عظیمی نژاد امین حیایی هم در نهایت به این شرکت کننده عصر جدید رای مثبت داد.

زهره بحرالعلومی

اجرای زهره بحرالعلومی در هفتمین قسمت مرحله دوم مسابقه عصر جدید

کیا رکنی پسر با استعداد 19 ساله ای که در مرحله قبل با حنجره نوازی یا بیت باکس توانسته بود نظر مثبت داوران را جلب کند باز هم اجرایی هنرمندانه را به نمایش گذاشت و توانست چهار رای مثبت از داوران دریافت کند.

کیا رکنی

اجرای پرهیجان کیا رکنی در برنامه شب گذشته عصر جدید

چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید متعلق به گروه 41 نفره پیرامید به سرپرستی بهنام روستایی بود که با نمایش زیبایی از ژیمناستیک هیجان را به صحنه عصر جدید آوردند .

مسابقه عصر جدید

اجرای گروه پیرامید در برنامه شب گذشته مسابقه عصر جدید

این گروه بی نظیر با اجراهایی زیبا شادی رابه عصر جدید بخشیدند و یکی از بچه های تپل و بانمک این گروه امین حیایی را هیجان زده کرد و باعث شد تا روی صحنه برود و او را در آغوش بگیرد.

مسابقه عصر جدید

راه یافتگان به فینال هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید

در بخش پایانی هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید کیا رکنی و گروه پیرامید با رای داوران راهی مرحله بعد انتخاب نهایی از سوی مردم شدند.

ذوق زدگی امین حیایی در هفتمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : صفحه مسابقه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی