پایان مرحله مقدماتی عصر جدید
مرحله مقدماتی مسابقه بزرگ استعدادیابی عصر جدید شب گذشته به پایان رسید و فینالیست های نهایی این مسابقه مشخص شدند.

پایان مرحله مقدماتی عصر جدید

مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یک مسابقه استعدادیابی است که از اواخر بهمن ماه سال گذشته پخش خود را در شبکه سه سیما آغاز کرد. این مسابقه بزرگ استعدادیابی با برنامه ای چند مرحله ای که در هر مرحله فینالیست هایی راهی مرحله بعد میشوند.

مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید شب گذشته 8 اردیبهشت ماه 98 به پایان رسید و تا چند وقت دیگر مرحله جدیدی در این مسابقه آغاز میشود که با تغییراتی نسبت به مرحله قبل همراه است.

در آخرین شب مرحله مقدماتی عصر جدید چه گذشت

احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید با انتشار پستی درباره آخرین شب از مرحله مقدماتی عصر جدید نوشت و از مخاطبان این برنامه تقدیر کرد.

احسان علیخانی

احسان علیخانی در شب پایانی مرحله مقدماتی عصر جدید

احسان علیخانی اب انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : وقتی 7ماه کار به ثانیه های آخرِ قسمتِ آخر می رسه و تماشاگرانی که خودمون باور نمی کنیم از ساعت 14روز قبل تا 7صبح روزِ بعد، پابه پامون انرژی گذاشتند و استودیو را ترک نکردند. .

به نشانه ها اعتقاد دارید؟ عجب هفت در هفتی شد؛ عددِ رازآلودِ پرمعنا.

امیدوارم با عصرجدید ، کام تان را مثل همین کِیک پشتِ سر که در قسمت آخر رونمایی شد، شیرین کرده باشیم.در این دو ماه و اندی پخش از فصل مقدماتی، شرمنده مون کردید.... امید که لایق باشیم. به عشق شما محکم می ریم برای فینال. امیدوارم در همه فینال های زندگی تان قهرمان باشید.

گروه سربازان وطن در عصر جدید

گروه سربازان وطن در شب پایانی مرحله مقدماتی عصر جدید

گروه اول شرکت کننده در شب آخر مرحله مقدماتی عصر جدید گروه دومینو بود که توانست با 4 رای مثبت به مرحله فینال برود. مهسا خراسانی با زدن ساز و نقاشی ، گروه علی میرچناری ، گروهی با 10 اجرای مختلف در یک دقیقه ، گروه سربازان وطن ، امیر بهرام کاویانپور خواننده ، عارفه عسگری استندآپ کمدی و علیرضا فلسفی شرکت کننده های بعدی عصر جدید را تشکیل دادند.

در پایان این قسمت از مرحله مقدماتی گروه سربازان وطن از جنوب ایران به مرحله بعد راه یافت و با رای مستقیم داوران و گروه برنامه سازی عصر جدید گروه دومینو هم به مرحله بعد راه یافت.

خواستگاری دختر جوان از احسان علیخانی 

یکی از بخش های جالب و حاشیه ای برنامه شب گذشته عصر جدید به استندآپ خانم عارفه عسگری مربوط می شود. عارفه عسگری دبیر ریاضی که به عنوان اولین خانم استندآپ کمدی در برنامه عصر جدید شرکت میکرد هنگام اجرای خود، در بخش هایی به شوخی با احسان علیخانی پرداخت.

عارفه عسگری

شوخی جالب عارفه عسگری با ازدواج احسان علیخانی در برنامه عصر جدید

شرکت کننده برنامه عصر جدید که به نبود خواستگار در زندگی خود اشاره میکرد ناگهان رو به احسان علیخانی کرده و گفت:آقای علیخانی فکر نمیکنید سنتون بالا رفته ! این آغاز شوخی خانم عسگری در اجرای استندآپ کمدی خود با احسان علیخانی بود.

البته احسان علیخانی با ترفندهایی نسبت به این شوخی خانم شرکت کننده واکنش نشان داد. احسان علیخانی ابتدا زیر میز خود را به شوخی گشت و گفت خواستگاری این زیر نیست.

خانم عسگری در لحظات آخر استندآپ خود بار دیگر گریزی به شوخی با احسان علیخانی زد و اینبار مجری برنامه عصر جدید گفت من از آدمهای صف نانوایی همسایه شما هستم.

این شوخی خانم شرکت کننده در برنامه عصر جدید باعث شد وی با سه چراغ سفید و یک چراغ قرمز به فینال مسابقه عصر جدید راه یابد.

خانم رویا نونهالی که اغلب استندآپ کمدین های برنامه عصر جدید را با رای منفی بدرقه کرده بود اینبار به خانم عسگری چراغ سفید داد و در پایان با به آغوش کشیدن خانم عسگری وی را تشویق کرد.

اساتید مسابقه عصر جدید در مرحله فینال

مربیان عصر جدید

مربیان مسابقه عصر جدید در مرحله فینال

با پایان مرحله مقدماتی ، اساتیدی چون محمد اصفهانی خواننده ، ارشااقدسی بدلکار ، ریما رامین فر بازیگر، امیر کربلایی زاده استندآپ کمدین، بهرام عظیمی انیماتور، علی بیات موحد ریاضیدان، علی میرصادقی روان شناس، مهرداد نصرتی آهنگساز و مسعود مرعشی طنزپرداز، به فینالیست ها آموزش میدهند.

داوران مسابقه عصر جدید

امین حیایی

امین حیایی داور مسابقه عصر جدید

رویا نونهالی ، سیدبشیر حسینی ، آریا عظیمی نژاد و امین حیایی به عنوان داور در این مسابقه بزرگ استعدادیابی حضور دارند.

شوخی خواستگاری دختر جوان از احسان علیخانی در عصر جدید

3.767
این مطلب مفید بود ؟5017
منبع : صفحه احسان علیخانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی