مرد آدمخوار

مرد آدمخوار صورت زن جوان را جوید! + تصاویر 18+

تاریخ انتشار : 20 آبان 1396کد مطلب : 59559زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن جوان که از طریق دوستی اینترنتی با فردی قرار شام گذاشته بود نمیدانست چه عاقبت تلخی در انتظار اوست ، سر میز شام بود که ناگهان مرد آدمخوار به پرستار زن حمله کرد و ... .

قرار خونین مرد آدمخوار با پرستار زن

مرد آدمخوار در اقدامی وحشیانه به صورت زن جوانی که به تازگی با او آشنا شده بود حمله کرد و بخشی از چهره اش را زنده زنده جوید.

Monster Anatoliy Ezhkov had invited 41-year-old nurse Irina Gonchar to his apartment for a romantic evening at a hostel in Kurgan, central Russia, after meeting her online.

مرد آدمخوار

عکس مرد آدمخوار و طعمه اش پرستار زن جوان قبل و بعد از جنایت

قرار ملاقات اینترنتی زن پرستار را اسیر مرد آدمخوار کرد

"آنتولی اشکوف" 41 ساله پرستار زن جوان به نام "ایرنا گونچار" را برای صرف شام به آپارتمان خود دعوت کرده بود ، دعوتی که پایان تلخی رقم زد.براساس گزارش میل آنلاین مرد آدمخوار بعد از صرف شام هنگامی که در حال صحبت با پرستار زن بود ناگهان به سمت او حمله ور شد و بخشی از گوشت گوش ، صورت و نوک انگشتانش را زنده زنده کند و جوید.

مرد آدمخوار

مرد آدمخوار

تصویر دلخراش از چهره زن جوان بعد از حمله مرد آدمخوار به او

صدای فریاد بلند زن همسایه ها را نگران ساخت تا پلیس را درجریان قرار دهند .نیروهای پلیس بلافاصله بعد از رسیدن به آپارتمان مورد نظر وادر خانه شدند و زن بینوا را از چنگال مرد ادمخوار نجات دادند. پلیس معتقد است که مهاجم در زمان حمله تحت تاثیر مواد مخدر بوده و سعی داشته این زن را خفه کند اما موفق به انجام این کار نشده است.این زن به بیمارستان منتقل شده و پزشکان اعلام کردند که وی دچار مرگ مغزی ، شکستگی و زخم های شدید در بدنش شده است.

مرد آدمخوار صورت زن جوان را جوید! + تصاویر 18+

2.7386
این مطلب مفید بود ؟209177
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی