مرد خوش استایل
برای اینکه یک “مرد خوش استایل” و به روز باشید لازم نیست کار سختی انجام بدهید کافیست با عادت های آقایان خوش استایل آشنا شوید.

راه های خوش استایل شدن مردان

هیچکس خوشتیپ به دنیا نیامده است بلکه افراد خوشتیپی که اطرافمان میبینیم با ایده گرفتن های بسیار و دانستن نکات خوشتیپ شدن به اینجا رسیده اند. همه آقایان توانایی خوش استایل شدن را دارند فقط باید با عادت های مردان خوش استایل آشنا شوند که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.

خوش استایل شدن

نکات خوش استایل شدن مردان

سایز خود را بشناسید

مهمترین نکته ای که شما را در داشتن تیپی جذاب کمک میکند این است که سایز اندام تان را بدانید و همیشه لباس هایی که فیت تنتان هستند را خریداری کنید, اگر هم سایز خود را نمیدانید برای پیدا کردن آن وقت بگذارید. چند سایز مختلف را پرو کنید و لباسی که درست اندازه تان است را بخرید.

کم لباس بخرید

خوش استایل بودن به این معنی نیست که هزاران مدل لباس مختلف داشته باشید, شما باید بدانید چگونه حرفه ای خرید کنید تا با داشتن کمترین لباس ها هم خوشتیپ شوید مثلا پیراهن های آکسفورد به رنگ هایی مانند سفید و آبی آسمانی بخرید که تکراری نمیشوند و به راحتی با هر چیزی ست میشوند.

خوشتیپی مردان

خوشتیپی مردان با لباس های کم

بدون برنامه ریزی لباس بپوشید

لازم نیست از شب قبل برنامه ریزی کنید که چی بپوشید و کدام لباس ها را با هم ست کنید, بد نیست گاهی بدون برنامه ریزی و به سرعت لباس انتخاب کنید البته اگر کمد لباس تان مرتب باشد این کار امکان پذیر است.

اکسسوری فراموش نشود

اکسسوری ها را دست کم نگیرید, آقایان خوش استایل همیشه از اکسسوری هایی مانند ساعت مچی, عینک آفتابی به خوبی در استایل شان استفاده میکنند .

عادت های آقایان خوش استایل

  • آرایشگر مخصوص خودشان را دارند
  • اعتماد به نفس دارند
  • مدل مو و ریش مناسب
  • ورزش میکنند
  • خیاط مخصوص خودشان را دارند

عادت های مردان خوش استایل برای تیپ زدن + عکس

4.329
این مطلب مفید بود ؟254
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی