مرسدس بنز مای باخ
در مطلب ذیل ورود یک دستگاه خودروی گرانقیمت مرسدس بنز مای باخ را در جزیره کیش مشاهده می کنید این خودرو تنها خودروی مای باخ وارد شده به ایران است..

ورود مرسدس بنز مای باخ به جزیره کیش

در چند سال اخیر خودروهای لوکس و قیمتی فراوانی وارد کشورمان ایران شده است خودروهایی که با قابلیت پیشرفته و خیره کننده در خیابان های کشور چشم نوازی می کنند برخی از این خودروها برای بار اول وارد شده و تنها خودروی مورد نظر عنوان می گیرند چنانچه ورود یک دستگاه خودروی گرانقیمت مرسدس بنز مای باخ به جزیره کیش تنها بنز مای باخ است که به ایران وارد شده است که در ادامه تصویری جالب از این خودرو را ملاحظه می کنید.

مرسدس بنز مای باخ

تنها خودروی بنز مای باخ ایران!

مایباخ شرکت خودروسازی آلمانی است که در زمینهٔ تولید خودروهای لوکس فعالیت می کند.این شرکت در سال 1909 به وسیلهٔ ویلهلم مایباخ در شهر اشتوتگارت، آلمان تأسیس شد و یکی از شرکت های زیرمجموعهٔ شرکت دایملر است.

شرکت دایملر در دسامبر سال 2012 میلادی به تولید خودرو تحت برند مایباخ پایان داد و علت آن را فروش ناچیز این خودرو و زیان ده بودن در فاصلهٔ زمانیِ سال های 2002 تا 2012 میلادی اعلام کرد.

در سال 2014 مدیران دایملر اعلام کردند که مجدداً نام مایباخ را بر رو تولید خواهند برد با این تفاوت که میباخ این بار نه به عنوان یک برند مجزای خودرو بلکه به عنوان یک نسخه بسیار مجلل از خودروهای مرسدس بنز (تحت نام مرسدس-مایباخ) عرضه می شود.

خودرو مرسدس بنز گرانقیمت مای باخ در کیش + عکس

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
برچسب : مرسدس بنز
وبگردی