مرسدس بنز Vision EQ
مرسدس بنز اتومبیلی مفهومی جدیدی بنام Vision EQ ارائه کرده که دارای هوش مصنوعی است و 750 اسب بخار قدرت دارد و همچنین این ماشین سقف ندارد و دارای کابین منحصر بفردی است.

رونمایی از اتومبیل مفهومی مرسدس بنز Vision EQ 

با نگاه به گذشته می توان برای ساختن آینده الهام گرفت چرا که اولین ایده ها ، نشان دهنده نیاز انسان بوده اند و می توان با استفاده از آنها آینده را تغییر و دگرگون نمود.با این وجود نباید در ساخت آینده دقیقا و بطور تمام و کمال از گذشته طرحی را برداشت و در حال از آن استفاده کرد و بلکه باید میزان زیادی تغییرات را وارد بر طرح اولیه کرد.

مرسدس بنز ویژن

اتومبیل مفهومی Vision EQ ارائه ای جدید از شرکت مرسدس بنز

مرسدس بنز جدید و مفهومی Vision EQ

مرسدس بنز، یکی از بزرگترین برندهای اتومبیل که شاید بیش از 90% مردم جهان با این برند بزرگ اتومبیل سازی آشنا باشند چرا که جز یکی از اولین و برترین شرکت های اتومبیل سازی در جهان می باشد و به طبع دارای اتومبیل ها پیشرفته می باشد که یقینا برای هر شخصی ممکن است در نگاه اول چیزی خاص به نظر برسد.

اتومبیلهای مفهومی

اتومبیل بدون سقف مرسدس بنز Vision EQ

شرکت اتومبیل سازی مرسدس بنز برای ساختن اتومبیل های آینده از یک طرح قدیمی خود استفاده کرد که از آن در سال های گذشته استفاده نموده بود ، اینک با طراحی نوین و جدید به آن روحی جدید دمیده است.

مدل مفهومی اتومبیل چیست

تبدیل اتومبیل مرسدس بنز W125 به مرسدس بنز Vision EQ

مرسدس بنز Vision EQ الهام گرفته از مدل قدیمی W125

نام اتومبیلی که طرح اصلی به آن تعلق دارد،مرسدس بنز W125 می باشد که متعلق به سال 1937 می باشد که اینک با طرح مفهومی و کانسپت با نامی جدید به نام Vision EQ رونمایی شد.

همان گونه که در تصاویر ذیل مشاهده می کنید ، اتومبیل مرسدس بنز Vision EQ دارای آیرودینامیک منحصر بفرد و نوین می باشد که به میزان زیادی از فیبر کربن و نقره آلوبیم در آن به کار رفته و از طرفی سقفی برای این اتومبیل طراحی نشده است.

مرسدس بنز w125

کابین خارق العاده مرسدس بنز Vision EQ

اتومبیل مفهومی مرسدس بنز Vision EQ دارای چرخ ها آلومینیومی با 168 پره می باشد و با نگاهی به داخل کابین اتومبیل،ابتدا احساس خواهیم کرد که اتومبیل دارای کابین خلبانی خاص و تکرار نشدنی است که تمام جزئیات را می توان از صفحه نمایش تعبیه شده در اتومبیل متوجه شد.

ماشین جدید

مرسدس بنز Vision EQ از مدل های جدید اتومبیل مفهومی

مرسدس بنز جدید و پر قدرت Vision EQ

موتور اتومبیل مرسدس بنز Vision EQ دارای 750 اسب بخار و برد 248 مایلی می باشد.

مرسدس قدرتی

اتومبیل پر قدرت و مفهومی مرسدس بنز Vision EQ

همچنین جالب است بدانید این اتومبیل منحصر بفرد به یک هوش مصنوعی مجهز شده است در مسابقات می تواند کارآمد باشد.
با این وجود هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه این اتومبیل به بازار مشخص نشده است.

 

اتومبیل مفهومی مرسدس بنز Vision EQ رونمایی شد! + عکس

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
وبگردی