نمناک سرگرمیبدون شرح مرگ خواننده مشهور زن وسط کنسرت !
مرگ خواننده مشهور ، خواننده زن روسی
خواننده مشهور زن وسط اجرای زنده در یکی از بزرگترین کنسرت هایش ناگهان از حال رفت و روی زمین افتاد.

خواننده زن روسی وسط کنسرت سکته کرد و جان خود را از دست داد

یکی از خوانندگان مشهور زن کشور روسیه در اجرای زنده ی خود مقابل چشمان هزاران تماشاچی ناگهان روی استیج افتاد و خبرساز شد ؛ اتفاقی که تصاویر و جزئیاتش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده خواهید کرد.

" فانیا خالیولوا" خواننده روسی در طول اجرای خود در "دیمیتروگراد" دچار حمله ی قلبی شد و جان خود را از دست داد ؛ این خواننده مشهور وسط اجرای یکی از پرطرفدارترین موزیک های خود بود که ناگهان روی کف استیج افتاد و همه ی حاضرین در سالن را شوکه کرد.

مرگ فانیا خالیولوا در وسط کنسرت

این خواننده 53 ساله بلافاصله بعد از بیهوش شدن و افتادن روی سن به بیمارستان منتقل شد و در بخش اورژانس تحت نظر پزشکان قرار گرفت اما بررسی ها ثابت کرد که او در اثر حمله ی قلبی شدید دقایقی بعد از سکته جان خود را از دست داده است.

مرگ خواننده زن در وسط کنسرت

مرگ زن روسیه در اجرای کنسرت 

طبق گزارشات این خواننده زن شهرت خاصی در میان مردم روسیه داشته و حادثه ی مرگ او آنها را بسیار ناراحت کرده است به طوریکه که واکنش های بسیاری با مضمون غم و اندوه در شبکه های اجتماعی این کشور منتشر شده است. " فانیا خالیولوا" مدرس موسیقی و خواننده مطرح روسیه بود که حین اجرای زنده در دومین شهر بزرگ روسیه براثر حمله قلبی جان خود را از دست داد.

مرگ خواننده زن روسیه ای

مرگ خواننده روسیه در وسط کنسرت

 

مرگ خواننده مشهور زن روسی وسط کنسرت !

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 34 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف