مرگ همسر
خبری عجیب از مردی که با گذشت 1 ماه از مرگ همسرش همچنان فکرمی کرد او زنده و داخل اتاق خواب است در حالیکه جسد زن بینوا در شرایط نامناسب بوی بدی را در خانه منتشر می کرد.

ادعای عجیب مردی که یک ماه با همسر مرده اش زندگی کرد

مردی که بیش از یک ماه با جنازه همسرش در یک آپارتمان زندگی می کرد مدعی است هیچ اطلاعی از مرگ او نداشته و با استشمام بوی بد و نامطبوع به این مسئله مشکوک شده است.
"استیون سیلر" 60 ساله به پلیس گفته است که هیچ اطلاعی از مرگ همسرش نداشته و بعد از بوی بدی که از سمت اتاق خواب به داخل اتاق نشینمن منتشر می شد کنجکاو شده و جسد همسرش را کشف کرده است ، همسری که طبق گزارشات پزشکی قانونی یک ماه از مرگ او می گذشت.
مرگ همسر

مردی که یک ماه بعد از مرگ همسرش همچنان با او زندگی می کرد

مردی ناخواسته بعد مرگ همسرش یک ماه با جسد او زندگی کرده بود! 

ماجرای عجیبی که این مرد برای نیروهای پلیس بازگو کرده است نشان از سردی زندگی او و همسرش در طول این سالها بود ؛ "استیون" گفت :هرگز مزاحم همسرم که اکثر اوقات در اتاق خواب بود نمی شدم برای همین طی این یک ماه گذشته اصلا او را ندیده بودم در حالیکه در یک آپارتمان زندگی می کردیم و از آنجایی که ارتباط صمیمی با هم نداشتیم به این نبودن او مشکوک نشدم تا اینکه دخترم با من تماس و سراغ مادرش را گرفت. در حالیکه چند روزی بود بوی بدی در خانه پیچیده بود و بعد از تماس دخترم تصمیم گرفتم به اتاق خواب همسرم رفته و او را ببینم که با صحنه ی عجیبی مواجه شدم ؛ جسد همسرم روی تخت افتاده بود جسدی که در وضعیت نامناسبی قرار داشت.

مردی با بوی بد همسرش متوجه مرگ او شد! + عکس

3.159
این مطلب مفید بود ؟3722
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : سرگرمی
وبگردی