دلیل اصلی مرگ هیتلر

علت اصلی مرگ آدولف هیتلر مشخص شد + عکس

کد مطلب : 68242تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
آدولف هیتلر دیکتاتور آلمانی که در سال 1945 فوت شده است، اما در حال حاضر دانشمندان طی بررسی های انجام شده از دلیل مرگ هیتلر مطلع شدند.

علت مرگ هیتلر پس از سالها فاش شد

هیلتر به طور قطع در سال 1945 فوت شد، طبق جدید ترین مطالعات صورت گرفته از دندان های او محققان مدعی این موضوع شدند که باید تمام نظریه های توطئه پردازانه پیرامون مرگ آدولف هیتلر را پایان بخشید چراکه علت چیز دیگری است متفاوت با توصرات بسیاری .بعد از یک مطالعه از دندان های هیتلر ثابت شد او پس از مصرف سیانور و شلیک گلوله به سرش در سال 1945 در برلین فوت شد.

در اقدامی عجیب به پژوهشگران فرانسوی اجازه دسترسی به بقایای دندان های هیتلر که از سال 1345 در مسکو نگه داری می شد ، داده شد. پروفسور فیلیپ شارلیه به خبرگزاری فرانسه گفت :دندان ها تعلق به خود هیتلر هستند ، و هیچ شک محتملی درمورد مرگ هیتلر باقی نمیماند، هیتلر در سال 1945 قطعا مرده است و میتوان تمامی شایعات پیرامون مرگ هیتلر را متوقف کرد ؛ او دریک زیر دریایی به آرژانتین فرار نکرد، همچنین او در یک پایگاه مخفیانه در قطب جنوب و در نیمه ی دیگر ماه نیست. دندان های هیتلر در سال 2000 در مسکو ، به نشانه پنجاه و پنجمین سالگرد پایان جنگ در بخشی از یک نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند.
 
دلیل مرگ هیتلر
فاش شدن دلیل مرگ آدولف هیتلر از روی دندان هایش
 
وقتی خاطرات یک مترجم روسی که در 1945 در برلین کار میکرد سال گذشته برای اولین بار به زبان انگلیسی منتشر شد ، دندان های هیتلر بار دیگر به خبر ها بازگشتند. او همچنین چگونگی کارکردن بر روی دندان های نگه داری شده ی هیتلر که از ویرانه های پایتخت برلین کشف شده بود را برای ثابت کردن اینکه دندان ها متعلق به هیتلر است ، تعریف کرد.
یکی از دانشمندان منتخب ، پروفسور فیلیپ شارلیه یادآور شد در ماه مارس (اسفند96) و ژوئیه 2017 ( تیر 96) سرویس امنیت روسیه و بایگانی دولتی این کشور برای اولین بار از سال 1946 به یک تیم از محققان اجازه دادند تا استخوان های این رهبر نازی را بررسی کنند ؛ این تیم، اجازه ی بررسی قطعات باقی مانده جمجمه را داشتند و یک حفره در قسمت چپ وجود داشت که به احتمالا بر اثر اصابت گلوله بود. 
بر اساس این تحقیقات رادیوگرافی استخوان های سرهیتلر یک سال پیش از مرگش کاملا با بقایای به جامانده مطابقت دارد، در بررسی دندان ها جرمی ته نشین شده ای را نیافتند و هیچ ردی از فیببر گوشت نیز در دندان های این دیکتاتور آلمانی یافت نشد و این نشان از گیاه خوار بودن هیتلر دارد. در بررسی دندان ها هیچ آثاری از باروت یافت نشد و احتمال میرود که گلوله به پیشانی و یا گردن شلیک شده باشد. همچنین این محقق افزود رنگ آبی ته نشین شده در دندان های مصنوعی او میتواند نمایانگر واکنش های شیمیایی بین سیانور و مواد دندان مصنوعی باشد.
 
فوت هیتلر
دلایل اصلی مرگ هیتلر
 
پروفسور شارلیه همچنین افزود:اگر این تحقیقات دیدگاه همگانی را مبنی بر این که هیتلر در آوریل 1945 همراه معشوقه اش ، اوا براون درپناهگاهی توسط هیئت محاکمه ی اتحاد جماهیر شوروی گرفته شد و این موضوع میتواند روشنگر این مطلب باشد که دلیل اصلی مرگ چه بوده است .ما نمیدانیم که او برای کشتن خودش آمپولی را تزریق کرده و یا مرگ او بوسیله ی شلیک گلوله بوده است ؛ چرا که احتمال هر دوی این اتفاقات میرود. شاریه ، متخصص در انسان شناسی و طب همچنین در تحلیل و مومیایی قلب ریچارد ( قلب شیر ) مشارکت داشت.

تایید مرگ آدولف هیتلر از روی دندان

450
این مطلب مفید بود ؟4010
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
سورنا1397-04-11
ریچارد شیردل عزیزم،نه ریچارد قلب شیر
53
وبگردی