مسافران مترو

افزایش 40درصدی مسافران مترو

کد مطلب : 1112زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: حجم مسافران نسبت به هفته گذشته 30 تا 40 درصد بیشتر شده است.

فارس:فرنوش نوبخت، درباره آمار مسافران و وضعیت ترافیکی در ایستگاه های مترو از روز گذشته تاکنون اظهار داشت:روز گذشته بیش از 300 هزار مسافر از طریق مترو تهران جابجا شده اند که البته این آمار نسبت به قبل از شیوع کرونا که تعداد مسافران و بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر بود اندک است. 

وی با اشاره به اینکه از 300 هزار مسافر روز گذشته در متروی تهران حدود 100 تا 150 نفر از آنها کسانی بودند که هفته های قبل از آن نیز با مترو تردد کرده اند، گفت:100 هزار نفر از مسافران روز پیش کسانی بودند که تقریباً برای نخستین بار در سال جاری از مترو استفاده کرده بودند. 

مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به اینکه تعداد مسافران مترو نسبت به هفته گذشته 30 تا 40 درصد افزایش یافته است، گفت:شرکت مترو از 100 درصد ناوگان خود برای جابجایی مسافران استفاده کرده و هر تعداد قطار در ناوگان داشته برای این موضوع در نظر گرفته ایم.

 نوبخت تاکید کرد:مسافران حتماً فاصله اجتماعی خود با دیگران را به ویژه در ایستگاه های تقاطعی که جمعیت بیشتری دارد رعایت کنند تا از این طریق بتوان جهت پیشگیری از انتقال بیماری کرونا و جلوگیری کرد. 

وی با اشاره به اینکه مترو تهران بیش از 8 هزار و 400 پرسنل دارد، گفت:تا هفته گذشته حدود 35 نفر در شرکت مترو مبتلا به کرونا شده بودند که وضعیت آنها در حال حاضر رو به بهبود است.

انتهای پیام/م

افزایش 40درصدی مسافران مترو

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
وبگردی