سردار آزمون
تصویربرداری مستند سریک اسب سردار آزمون به پایان رسید و عوامل این فیلم با برپایی جشن تولدی برای سردار آزمون او را غافلگیر کردند.

پایان تصویربرداری مستند سریک با تولد سردار آزمون

مستند سریک اسب سردار آزمون به کارگردانی بهاره افشاری به پایان رسید و عوامل این فیلم سردار آزمون را غافلگیر کردند . دست اندرکاران ساخت مستند سریک با برپایی جشن تولدی برای سردار آزمون او را حسابی غافلگیر کردند.

در پایان تصویربرداری مستند سریک، عوامل فیلم با برپایی جشن تولد 23 سالگی سردار آزمون او را غافلگیر کردند.

 سردار آزمون

جشن تولد سردار آزمون در پشت صحنه مستند سریک

در این برنامه که در کافه جواد رضویان برگزار شد، علاوه بر این بازیگر، حامد همایون و محسن رجب پور تهیه کننده موسیقی نیز حضور داشتند.

تدوین «سریک» توسط امیر حسین سیاح ادامه دارد.

گفتنی است؛ این مستند که تصاویر پایانی اش در پاریس و گنبد مقابل دوربین رفت، به اسب سردار آزمون می پردازد و به موازات آن بخش هایی از زندگی این فوتبالیست ملی پوش هم به تصویر کشیده شده است.

بهاره افشاری

بهاره افشاری مستند سریک را ساخت

این فیلم به کارگردانی بهاره افشاری درباره سریک، اسب سردار آزمون است که تصویربرداری اش در زادگاه این بازیکن مطرح تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسید.

تدوین این فیلم که همزمان با تصویربرداری آغاز شده بود، توسط مهدیار سزاوار ادامه دارد.

سریک اسبی از نژاد خالص است؛ از نژاد «تروبرد» که مختص کورس هستند و بیشتر به خاطر استفاده از آن در مسابقات سوارکاری شناخته شده است. تروبرد نژادی خونگرم است که به جسارت، سرعت و چابکی مشهور است.

 سردار آزمون

سریک اسب سردار آزمون

سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخارترین اسب های ایرانی محسوب می شود و در این مستند به بخش هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش نیز پرداخته می شود.

عوامل مستند سریک عبارتند از :طراح ، تهیه کننده و کارگردان :بهاره افشاری، مجری طرح و مدیر تولید:حسن هندی، نویسنده و مشاور کارگردان:علی شمس، مدیران فیلمبرداری:مسعود مسجدی، ایمان سرمستی، فیلمبرداران:محسن نجفی، علی قلندریان، سینا کاظمی، مجتبی اعظم پور، داوود بازرگانی، منوچهر حمیدپور، صدابرداران:میثم یاردیلو، احسان نوبخت، صداگذار:محمود موسوی نژاد، عکاسان:میلاد پیامی، حسن هندی، سمیرا بختیاری، گریم:مهیاد میمی، دستیار تهیه:محسن هندی، دستیار فیلمبردار:فرزاد سرمستی، تدوین:مهدیار سزاوار.

جشن تولد سردار آزمون در روز پایانی مستند سریک + عکس

4.531
این مطلب مفید بود ؟283
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی