مسعود دلخواه

بازیگر سریال دلدادگان عزادار شد + عکس و جزئیات

تاریخ انتشار : 18 مهر 1397کد مطلب : 72223زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر درگذشت مادر مسعود دلخواه بازیگر نقش عنایت در سریال دلدادگان به روز کرد.

مسعود دلخواه بازیگر دلدادگان به سوگ مادر نشست

مسعود دلخواه بازیگر سریال دلدادگان در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست. مسعود دلخواه کارگردان سرشناس تئاتر و مدرس بازیگری کشورمان اولین بار در سریال دلدادگان با نقش عنایت شناخته شد و این روزها او را در قالب این نقش متفاوت در شبکه سه سیما میبینیم.

بهاره رهنما بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام درگذشت مادر این کارگردان و استاد بازیگری را تسلیت گفت.

تسلیت بهاره رهنما برای درگذشت مادر مسعود دلخواه

بهاره رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

مادر مسعود دلخواه

مادر مسعود دلخواه درگذشت

و چه اسم و چه رسم زیبایی داشت این مادر،”شاه زنان امیدواری” مادر استادم و کارگردان عزیزم دکتر “مسعود دلخواه “ به دیار باقی شتافت،روح این زن بی همتا ومادر مهربان قرین رحمت بی انتهای الهی باد،لطفا برای ارامش روح پاکش و صبوری خانواده محترم امیدواری و دلخواه دعا کنید،مراسم مربوطه در شهرستان شیراز برگزار خواهد شد.

پست مسعود دلخواه برای درگذشت مادرش

مسعود دلخواه با انتشار عکسی از مادرش در اینستاگرام نوشت : 

مادر مسعود دلخواه

مادر مسعود دلخواه بازیگر دلدادگان

رنج های مادرم پایان یافت .... پس از یک زندگی سرشار و تاثیرگزار .... مادرم "شاه زنان امیدواری" تسلیم فرمان کائنات شد. و رنج هایش پایان یافت.

مادر مسعود دلخواه

عکس مسعود دلخواه و مادرش

مادر مسعود دلخواه

مادر مسعود دلخواه در بستر بیماری

مسعود دلخواه دکترای بازیگری و کارگردانی خود را در آمریکا گرفت و سالهای زیادی از عمرش رادر آمریکا صرف تدریس در بازیگری کرد ، سپس به ایران بازگشت و به فعالیت های هنری اش در ایران ادامه داد.
مسعود دلخواه

 مسعود دلخواه بازیگر نقش عنایت در دلدادگان

دکتر مسعود دلخواه بازیگر و کارگردان تئاتر است و در اولین تجربه جدی بازیگری در تلویزیون در نقش عنایت در سریال دلدادگان جلوی دوربین رفت.
 
 مسعود دلخواه

 مسعود دلخواه در سریال دلدادگان

سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی در شبکه سه روی آنتن است و اکنون فصل سوم این سریال درحال پخش است. مسعود دلخواه در سریال دلدادگان در نقش عنایت پدر شاهرخ استخری و دلباخته افسانه مشکات با بازی پانته آ بهرام است و در این سریال با مسعود رایگان ، مهرانه مهین ترابی ، مسعود فروتن ، سامان صفاری ، شاهرخ استخری و ... همبازی است.
 
 مسعود دلخواه

 مسعود دلخواه بازیگر و کارگردان تئاتر

مادر مسعود دلخواه بازیگر عنایت سریال دلدادگان درگذشت

4.150
این مطلب مفید بود ؟419
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی