نمناک تکنولوژیکامپیوتر و نرم افزار بهترین اپلیکیشن های مسیریابی در سفرهای نوروزی
مسیریابی ، اپلیکیشن مسیریابی
در این مطلب می توانید بهترین اپلیکیشن های مسیریابی که کمک فراوانی به شما در مسافرت های نوروزی میکنند را مشاهده نمایید.

بهترین اپلیکیشن های مسیریابی برای مسافران نوروز

نوروز در راه است و بدون شک از هم اکنون هزارویک برنامه برای تعطیلات نوروز چیده اید، به احتمال زیادی یکی از این برنامه ها نیز سفر نوروزی است. سفر کردن در نوع خودش جذاب و مفرح است به خصوص اگر در ایام نوروز باشد. از طرف دیگر سفر نیاز به تمهیدات مختلفی دارد و زمانی که بار سفر می بندید باید مواردی را در نظر داشته باشید، با توجه به زندگی دیجیتال، تجهیزات و نرم افزارهایی نیز وجود دارد که فرآیند سفر شما را راحت تر می کند. یکی از این موارد اپلیکیشن های مسیریاب است که آدرس و مکان جاهایی که بلد نیستید را در دیار غربت به راحتی به کمک این اپلیکیشن ها می توانید پیدا کنید.

به همین دلیل فرا رسیدن سال نو را به فال نیک گرفتیم و در ادامه به اپلیکیشن های مسیریابی اشاره خواهیم کرد که چراغ راه شما در مسافرت های نوروزی خواهند بود. به این نکته نیز اشاره کنیم که اساس کار اپلیکیشن های مسیریاب بر اساس دریافت اطلاعات آنلاین است، اما از آنجایی که مسافرت احتمال زیادی وجود دارد گوشی شما به اینترنت در بعضی از نقاط دسترسی نداشته باشد پیشنهاد می کنیم در صورتی که اپلیکیشن مسیریاب به شما اجازه استفاده آفلاین را می دهد حتماً قبل از شروع مسافرت نقشه های لازم را دانلود و در اپلیکیشن اجرا کنید تا در طول مسیر دغدغه ای برای قطع اینترنت داشته باشید.

1. اپلیکیشن Google Maps

بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای مسافران نوروزی
 
Google Maps

بهترین اپلیکیشن های مسیریابی برای مسافران نوروزی

این اپلیکیشن که به صورت پیش فرض بر روی بیشتر گوشی های هوشمند اندرویدی نصب است را می توان یک مسیریاب تمام عیار دانست، این اپلیکیشن یکی از دقیق ترین اپلیکیشن های مسیریاب است و خیابان های فرعی و کوچه های شهرهای مختلف را با جزئیات بالایی در اختیار کاربر قرار می دهد. مسیریابی با Google Maps بسیار ساده است و به لطف این اپلیکیشن می توانید در کنار پیدا کردن آدرس از کوتاه ترین راه خیابان های فرعی و کوچه پس کوچه ها به مقصد برسید.

2. اپلیکیشن Sygic

معرفی بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای مسافران نوروزی
 
 اپلیکیشن Sygic

اپلیکیشن های مسیریابی برای مسافران نوروزی

اپلیکیشن Sygic یک ابزار تمام عیار برای مسیریابی است و در بین کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. این اپلیکیشن اجازه دانلود نقشه ها را با کیفیت بسیار بالا می دهد تا در طول مسیر نیازی به دانلود نقشه از اینترنت نداشته باشید، مسیریابی بسیار آسان، قطب نما، راهنمای صوتی و سخنگو برای مسیریابی در حین رانندگی و امکان نمایش سه بعدی نقشه را تنها قسمتی از ویژگی های برتر اپلیکیشن Sygic می توان دانست.
این اپلیکیشن امکانات زیادی دارد که بعضی از آن ها در ایران قابل دسترسی نیست، از طرف دیگر Sygic در بین اپلیکیشن های مسیریاب به عنوان یک اپلیکیشن سنگین به حساب می آید که نیاز به سخت افزار قوی دارد در نتیجه اگر اپلیکیشن در حین اجرای کار بر روی گوشی شما بسته شد، غم به دل خود راه ندهید و دوباره Sygic را اجرا کنید.

3. اپلیکیشن Waze

معرفی بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای مسافران نوروزی
 
 اپلیکیشن Waze

اپلیکیشن های مسیریاب برای سفر های نوروزی

این اپلیکیشن یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های مسیریاب در ایران است و کاربر را در جریان انتخاب بهترین مسیر ممکن و همچنین آگاهی از اتفاقات صورت گرفته در مسیری که درپیش رو است قرار می دهد. اپلیکیشن Waze امکانات جالبی برای مسافرت های گروهی در اختیار کاربران قرار می دهد و می توانید موقعیت خود را در این اپلیکیشن به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز که در مسیر هستند درجریان زمان تقریبی رسیدن شما به مقصد قرار بگیرند. امکان مشخص کردن مسیرهای پرترافیک و شلوغ برای سایر کاربران نیز از دیگر امکانات جالب اپلیکیشن Waze است.
ویژگ های اپلیکیشن Waze به همین جا ختم نمی شود و امکان نمایش دوربین های پلیس را نیز در نقشه میسر کرده است، نمایش وضعیت جاده، رابط کاربری ساده و آسان، نمایش اماکن مهم مانند رستوران ها و علامت گذاری مکان هایی از نقشه برای اطلاع به سایر رانندگان را می توان از ویژگی های جالب اپلیکیشن Waze دانست.

4. اپلیکیشن Maverick

بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای مسافران نوروزی
Maverick

اپلیکیشن maverick برای مسافران نوروزی

در این قسمت از معرفی اپلیکیشن های مسیریاب به اپلیکیشنی رسیدیم که در ایران طرفداران خاص خودش را دارد. این اپلیکیشن سرعت بسیار بالایی دارد و تمامی امکانات آن به صورت آفلاین و آنلاین قابل دسترسی است. این اپلیکیشن نه تنها برای رانندگان پیشنهاد می شود بلکه تعداد گام های افرادی که اهل پیاده روی هستند را نیز محاسبه می کند. ارائه اطلاعات دقیقی مانند ارتفاع مکان مورد نظر از سطح دریا، فشار هوا و امکاناتی برای دوچرخه سواران را می توان از دیگر ویژگی های اپلیکیشن Maverick دانست. در کنار این موارد، اپلیکیشن Maverick نقشه ها را تا میزان 17 برابر بزرگ نمایی می کند و به قطب نمای داخلی مجهز است.

5. اپلیکیشن MapFactor GPS Navigation Maps

بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای مسافران نوروزی
MapFactor GPS Navigation Maps

اپلیکیشن MapFactor GPS Navigation Maps برای مسافرت نوروزی

این اپلیکیشن به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های مسیریاب در حالت آفلاین در سیستم عامل اندروید شناخته می شود. به این ترتیب با یکبار اتصال به اینرنت نقشه ها دانلود شده و به صورت آفلاین دردسترس کاربر قرار می گیرند. امکان دانلود نقشه ها داخل کارت حافظه میکرو اس دی نیز یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن است. نقشه های دانلود شده هر ماه یک بار به صورت کاملاً رایگان به روزرسانی می شوند و به لطف این اپلیکیشن می توانید سریع ترین مسیر را به آدرس مورد نظر پیدا کنید. نمایش مدت زمان باقی مانده تا رسیدن به مقصد، نمایش سه بعدی و دو بعدی نقشه ها و همچنین تم های روز و شب را می توان از ویژگی های برتر اپلیکیشن MapFactor GPS Navigation Maps دانست.

6. اپلیکیشن MAPS.ME

بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای مسافران نوروزی
MAPS.ME

اپلیکیشن maps.me برای مسافران نوروزی

این اپلیکیشن امکان دسترسی آنلاین و آفلاین به نقشه های قسمت های مختلف ایران را می دهد، این نقشه ها از دقت بسیار بالایی برخوردارند و در کنار جاده های اصلی، مسیرهای فرعی را نیز می توانید در اپلیکیشن MAPS.ME پیدا کنید. دانلود نقشه های ایران در این اپلیکیشن چیزی حدود 30 مگابایت ترافیک مصرف می کند اما پس از دانلود دیگر به اینترنت آنلاین برای تعیین مسیر نیازی ندارید. اپلیکیشن MAPS.ME در کنار جاده ها، در هر شهری مسیرهای پیاده روی را نیز مشخص می کند، نمایش زمان و مسافت تقریبی رسیدن به مقصد نیز یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن است.
در این قسمت به پایان فهرست بهترین اپلیکیشن های مسیریاب برای انتخاب مسیر در مسافرت های نوروزی رسیدیم، در پایان باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اساس کار اپلیکیشن های مسیریاب بر اساس دریافت اطلاعات آنلاین است، اما از آنجایی که مسافرت احتمال زیادی وجود دارد گوشی شما به اینترنت در بعضی از نقاط دسترسی نداشته باشد پیشنهاد می کنیم در صورتی که اپلیکیشن مسیریاب به شما اجازه استفاده آفلاین را می دهد حتماً قبل از شروع مسافرت نقشه های لازم را دانلود و در اپلیکیشن اجرا کنید تا در طول مسیر دغدغه ای برای قطع اینترنت داشته باشید.

بهترین برنامه جایگزین Waze :اپلیکیشن HERE WeGo

بهترین برنامه جایگزین Waze :برترین مسیریاب ها در موبایل
HERE WeGo

بهترین مسیریاب در موبایل/ اپلیکیشن here wego مناسب برای مسافرت های نوروز

شک نداشته باشید که برنامه HERE WeGo یک جایگزین عالی برای اپلیکیشن Waze است که قابلیت های مشابه Waze را ارائه می کند. این برنامه یک مسیریاب حرفه ای محسوب می شود و با دانلود جزئیات هر منطقه، امکان مسیریابی در حالت آفلاین را هم فراهم کرده است. از دیگر قابلیت های برنامه HERE WeGo می توان به ارائه مسیرهای حمل و نقل عمومی برای دستیابی به مقصدهای مورد نظرتان، ارائه راهنمای مسیر صوتی، ارائه لیست بهترین مکان های اطراف شما و غیره اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر با برنامه HERE WeGo به مطالعه مقاله “معرفی و دانلود برنامه HERE WeGo :بهترین جایگزین برنامه Waze” بپردازید.

بهترین نرم افزار اندروید مسیریابی برای مسافرت

برگرفته از برترین ها/موبایل کمک/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف