مصدومیت مهدی ترابی

مصدومیت مهدی ترابی در تمرین امروز پرسپولیس

تاریخ انتشار : 25 مهر 1398کد مطلب : 73948زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی ترابی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز پنجشنبه 25 مهر ماه سرخپوشان با مصدومیت نگران کننده مواجه شد.

مصدومیت نگران کننده مهدی ترابی

ورزش3:مهدی ترابی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران در تمرین امروز سرخپوشان با توجه به مصدومیتی که داشت تمرین را رها کرد و راهی رختکن تیم شد. 

مهدی ترابی ، هافبک پرسپولیس که در این فصل نیز نمایش درخشانی با یک گل زده و یک پاس گل از خود به جا گذاشته، در تمرین امروز پنجشنبه بیست و پنجم مهرماه سرخپوشان از ناحیه کمر با مصدومیت مواجه شد و نتوانست به تمرینات خود در کنار بازیکنان سرخپوش ادامه دهد. 

مهدی ترابی ترابی که بعد از مدت ها نامش از لیست تیم ملی فوتبال کشورمان خط خورده، بعد از اینکه در تمرین امروز طی برخوردی دچار مصدومیت شد دقایقی در زمین تحت نظر کادرپزشکی قرار گرفت و بعد از آن برای بررسی بیشتر و مداوا راهی اتاق پزشکان تیم پرسپولیس شد. 

باید دید در ادامه کادرپزشکی چه نظری در خصوص وضعیت این بازیکن خواهد داد و او به دیدار بعدی تیم پرسپولیس مقابل پیکان خواهد رسید یا خیر؟

گزارش تمرین پرسپولیس

فارس:تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس پس از مراسم معارفه افشین پیروانی به عنوان مدیر جدید این تیم از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

 

* محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دقایق ابتدایی تمرین را زیرنظر گرفت و پس از دقایقی ورزشگاه شهید کاظمی را ترک کرد.

 

* سیامک نعمتی، بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس امروز در محل تمرین حضور پیدا کرد و دقایقی دور زمین نرم دوی کرد.

 

* بازیکنان پرسپولیس ابتدا دقایقی دور زمین نرم دوی کردند و سپس به کارهای بدنی زیرنظر مربی بدنساز پرسپولیس پرداختند.

 

* پاس از جناحین بخش دیگری از تمرین پرسپولیسی ها بود.

 

* هواداران تیم پرسپولیس در اعتراض به دعوت نشدن شجاع خلیل زاده به تیم ملی علیه محمدرضا ساکت سرپرست تیم ملی شعار سر دادند.

 

* مهدی ترابی در اواسط تمرین از ناحیه کمر آسیب دید و به همین خاطر از زمین تمرین بیرون برده شد تا زیرنظر کادر پزشکی قرار بگیرد.

 

* فوتبال در نصف زمین و بدون دروازه بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

 

* افشین پیروانی مدیر جدید پرسپولیس همراه با انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه از بخش های مختلف ورزشگاه شهید کاظمی بازدید کرد.

 

* مرور کارهای تاکتیکی دیگر بخش از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

انتهای پیام/م

مصدومیت نگران کننده مهدی ترابی از ناحیه کمر در تمرین امروز

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برچسب : مهدی ترابی
وبگردی