مصطفی نظری

ناگفته های دروازه بان تیم ملی فوتسال ایران

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397کد مطلب : 68504زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصطفی نظری گفت : من حاضرم یک فصل بیرون باشم، اما با پول کم قرارداد نبندم. من بازیکنی بودم که همیشه خوب قرارداد بستم و حاضر نیستم با هر قیمتی بازی کنم.

پای صحبت مصطفی نظری بهترین دروازه بان جهان در سال 2010

مصطفی نظری دروازه بان قبلی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت:به نام یک دروازه بان با تجربه حاضرم یک فصل خارج باشم اما با پول کم قرارداد نبندم.
مصطفی نظری در موضوع آخرین وضعیتش اعلام داشت:فعلا با وحید شمسایی به صورت تکی تمرین می کنیم تا بببینم چه اتفاقی رخ می دهد. البته در این مدت یکی دو پیشنهاد لیگ برتر داشتم، اما آنقدر از لحاظ مالی بد بوده که آنها را رد کردم.
وی ادامه داد:متاسفانه فوتسال ما از لحاظ مالی و قرارداری خیلی نزول کرده. قبلاً حداقل 5 تیم بودند که پول خوبی می دادند، اما الان فقط 2 تیم این شرایط دارند. در این شرایط من هم فکر این هستم که احتمالا به پیشنهاد جام باشگاه های آسیایی که دارم پاسخ مثبت بدهم.

مصطفی نظری

 آخرین وضعیت مصطفی نظری 

دروازه بان فصل گذشته تیم تاسیسات دریایی افزود:از تجربیات شمسایی این روز ها استفاده می کنم، چون او چند سال پیش یک فصل را بیرون نشست، اما از لحاظ بدنی بسیار آماده بود.
نظری درمورد اینکه چرا اتفاقات عجیب و غریب در فوتسال ایران رخ می دهد گفت:این که چیز تازه ای نیست. اتفاقات عجیب زیاد است مثلاً من بهترین دروازه بان جهان بودم، اما در تیم ملی جایی نداشتم. در کل من حاضرم یک فصل بیرون باشم، اما با پول کم قرارداد نبندم. من بازیکنی بودم که همیشه خوب قرارداد بستم و حاضر نیستم با هر قیمتی بازی کنم. اگر خیلی ها این کار را می کنند من جزو آنها نیستم.

مصطفی نظری

مصطفی نظری دروازه بان تیم فوتسال تأسیسات دریایی

وی درباره آخرین وضعیت تیم تاسیسات دریایی عنوان کرد:تاسیسات که روی هوا است! در این مدت وحید شمسایی و محمود خوراکچی خیلی تلاش کردند تا برای خرید امتیاز تاسیاست اسپانسری پیدا کنند، اما مدیران این باشگاه این کار را نکردند. حتی قرار بود که باشگاه واگذار شود، اما مدیران این کار را خراب کردند.

بیوگرافی ورزشی مصطفی نظری

مصطفی نظری (زاده 20 آذر 1361 - تهران) دروازه بان تیم ملی فوتسال ایران و گیتی پسند اصفهان می باشد و هماکنون در باشگاه فوتسال تاسیسات دریایی می باشد.

او به عنوان بهترین دروازه بان سال 2010 جهان انتخاب شد.

افتخارات

ملی

قهرمانی قهرمانی فوتسال آسیا:2007 - 2008 - 2010

باشگاهی

لیگ برتر فوتسال ایران:2007–2006 2010٬-2009 2012٬-2011

صحبت های جالب مصطفی نظری دروازه بان فوتسال ایران

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از میزان / ویکی‌پدیا / ر
برچسب : فوتسال
وبگردی