معجزه آرایش
تصاویری شگفت انگیز از قبل و بعد آرایش روی چهره 10 زن را مشاهده می کنید ، زنانی که به دلیل بیماری و ضایعه های پوستی چهره دلخراشی دارند اما با معجزه آرایش پوشانده شده است.

معجزه آرایش و زنانی که چهره شان با میکاپ زیرو رو شد

آرایشگر حرفه ای و مشهور در اینستاگرام که پیش از این بارها با تغییرات باورنکردنی روی چهره مشتریان خود طرفدارانش را شوکه کرده بود این بار به سراغ زنانی رفت که به دلایل مختلف و بیماری های دردناک مشکلاتی در چهره شان پدیدار شده است ، نشانه های شیمی درمانی و ضایعات پوستی مادرزای که هر یک با توانایی جالب توجه این آرایشگر کاملا محو شدند .

در مورد یک آرایشگر روسی متولد شده در ارمنستان صحبت می کنیم "گوئر آواتیسیان"،  Avetisyan به طور منظم برای زنان مبتلا به سرطان یا شرایط پوستی شدید پوست را تغییر می دهد و کارش نه تنها به طور چشمگیری ظاهر خود را تغییر می دهد، بلکه باعث اعتماد به نفس آنها نیز می شود. با نگاه در تصاویر قبل و بعد این زنان توانایی آرایشگر مرد مشهور را درک خواهید کرد. ، آرایشگری که تنها با انتشار عکس های قبل و بعد مشتریانش 4.6 میلیون فالوور جذب کرده است.

معجزه آرایش روی صورت زنان با مقایسه تصویر قبل از بعد از میکاپ در آنها

در ادامه این بخش از نمناک 10 تصویر دیدنی از تفاوت چهره زنان قبل و بعد از آرایش مشاهده می کنید که هر کدام داستانی دارند.

1- این خانم مادر دو فرزند است و به گفته ی خود هرگز حتی در روز عروسی اش هم آرایش نداشته ، اما با دیدن چهرهی خود بعد از آرایش متوجه شد که هر زنی با آرایش می تواند یک چهره ی زیبای هالیوودی داشته باشد.

معجزه آرایش

 2- جمیلیا اهل داغستان زمانی که تنها 2 و نیم سال سن داشت به دلیل سوختگی شدید زیبایی چهره و پوستش را از دست داد ، او با هنرمندی آرایشگر مشهور تغییر شگفت انگیز چهره و اعتماد به نفسش را درک کرد.

معجزه آرایش

 3- جولیا مبتلا به سرطان است و باید سریع برای شیمی درمانی به بیمارستان برود پس نیاز به افزایش اعتماد به نفس دارد و این آرایش و زیبا شدن او را به اعتماد به نفس لازم می رساند.

معجزه آرایش

 4- لیلی 2 بار برای رفع ضایعه پوستی مادرزادی اش زیر تیغ جراحی رفته است اما همچنان اثرات آن باقی مانده ، اثری که "گوئر" توانست با آرایش آن را بپوشاند.

معجزه آرایش

 5-کیتی پوست بسیار حساسی دارد و رگ و دانه های قرمز رنگ روی پوستش به هیچ وجه قابل پوشاندن نیست اما این آرایشگر ماهر چنین که می بینید آنها را محو کرده است.

معجزه آرایش

6- ولادا تا به امروز 15 جراحی روی چشم هایش داشته و دوست دارد روزی چهره اش به این زیبایی که بعد از آرایش داشته شود.

معجزه آرایش

7- این خانم یکی از گزینه هایی است که "گوئر" کاملا اتفاقی او را ملاقات کرد و از او درخواست کرد تا با آرایش چهره اش را به این شکل تغییر دهد.

معجزه آرایش

8- آن دچار آلوپسی است و با آرایش ماهرانه آرایشگر مشهور چهره اش تغییر کرد.

معجزه آرایش

9- "گوئر" برای آنکه ثابت کند همه ی زنان می توانند با آرایش یک چهره ی زیبای هالیوودی داشته باشند این مشتری خود را آرایش کرده است.

 معجزه آرایش

10- جکترینا مبتلا به سرطان نوع 4 است اما به گفته ی خودش برنامه ای برای تسلیم ندارد و دوست دارد روزی چهره ای به این زیبایی و شادابی داشته باشد.

 معجزه آرایش

عکسهای دیدنی از قبل و بعد آرایش برای اثبات معجزه آرایش 

باقی تصاویری که از معجزه آرایش و تغییرات چهره قبل و بعد از میکاپ مشاهده می کنید از کلاینت های دیگر این آرایشگر ماهر است.
معجزه آرایش
معجزه آرایش
معجزه آرایش
معجزه آرایش
معجزه آرایش

تغییرات جالب چهره زنان با معجزه آرایش 

معجزه آرایش
معجزه آرایش

معجزه آرایش روی صورت زنی با پوست بسیار چرب

معجزه آرایش

معجزه آرایش روی صورت و چشمان ریز این خانم

معجزه آرایش
معجزه آرایش
معجزه آرایش
معجزه آرایش

تغییرات باورنکردنی و معجزه آرایش روی پوست لک دار

معجزه آرایش

معجزه آرایش ، 20 عکس باورنکردنی از قبل و بعد آرایش

4.4321
این مطلب مفید بود ؟28041
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب :
وبگردی