امیر تتلو

نامه عذر خواهی امیر تتلو بعد از آزادی

تاریخ انتشار : 20 آذر 1392کد مطلب : 5217زمان مطالعه : 1 دقیقه
امیر تتلو خواننده مطرح رپ ایرانی که آثارش را به شکل زیر زمینی منتشر می کند. بعد از پایان دستگیری نامه ای برای مردم منتشر کرد و در آن از هوادارانش معذرت خواهی کرد.

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو متولد31 شهریور 1362 در  تهران ، از خوانندگان ریتم و بلوز است. این خواننده رپ که از خواننده های زیرزمینی می باشد هفته گذشته بازداشت شده بود.

امیر تتلو در حال گیتار زدن

اوپس از آزادی ندامت نامه ای را در فضای مجازی منتشر کرده است که در ادامه میخوانید.
 
سلام می کنم به همگی
 معذرت می خوام، معذرت می خوام، معذرت می خوام، ببخشید که باعث نگرانی شدم. خیلی ممنونم از همه دوستان، از همه کسانی که به گوشم می رسید واقعا نگرانم بودند. باید بگویم که من علی رغم میل باطنی ام قدیم یک کارنامه بدی از نظر خیلی ها داشتم که باید پاسخگو باشم و پاسخگو هم می شوم و ایشالله که بتوانیم مجوز را بگیریم و بتوانیم تو ایران کار کنیم. فقط این را بدانید که من هر کاری که انجام می دهم و هر فعالیتی کردم فقط و فقط واسه خوشحال کردن شما مردم ایران بوده و هیچ وقت هیچ برگشت دیگری برای من نداشته. عاشقتونم و ایشالله که بتوانم توکل به خدا این قضیه را حلش کنم و کارهای قبلیم و کارنامه قبلیم را یک خورده سیاهی اش را کم کنم. من شرمنده ام. شرمنده همه مردم ایران. شرمنده همه هواداران که که نگرانشان کردم. شرمنده کشورم. شرمنده همه. این را بدانید که من فقط و فقط و فقط قصدم خدمت کردن بوده و همتون را از ته دلم دوست دارم. عاشقتونم.

نامه عذر خواهی امیر تتلو بعد از آزادی

3.6598
این مطلب مفید بود ؟433165
برگرفته از inn.ir
برچسب :
وبگردی