بنیامین بهادری

ملانی را در کنسرت بنیامین بهادری راه ندادند !

تاریخ انتشار : 7 دی 1395کد مطلب : 41684زمان مطالعه : 4 دقیقه
جلوگیری از حضور و نوازندگی ملانی در کنسرت دیشب بنیامین بهادری باعث گریه و اشک ریختن ملانی خواننده زیرزمینی شد.

جلوگیری از نوازندگی ملانی در کنسرت پری زاد

کنسرت پری زاد بنیامین بهادری شب گذشته(یکشنبه 5 دی ماه) در حالی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت که «ملانی آوانسیان» (نوازنده ویلن سل و برادر استیو آوانسیان، نوازنده درامز ارکستر بنیامین موزیک) اجازه حضور و ساز زدن در هیچ کدام از دو سانس این کنسرت را علیرغم طی شدن مراحل معمول اداری پیدا نکرد تا صندلی این نوازنده تا انتهای این کنسرت خالی بماند.

ملانی اوانسیان(ملانی) متولد 27 خرداد 1364 است،پدر و مادرش ارمنی هستند، فارغ التحصیل کنسرواسیون موزیک ارمنستان است، یک خواهر بنام رایسا و یک برادر بنام استیو دارد، او تنها خواننده مهجبه ای است که در ایران فعالی میکند.

بنیامین بهادری

گریه ملانی در کنسرت بنیامین بهادری

سلیم احمدی (مدیر برنامه های بنیامین بهادری) درباره این اتفاق گفت:تمام مراحل معمول اداری برای حضور ملانی آوانسیان در شب میلاد حضرت عیسی (ع) طی شده بود و امیدوار بودیم که در این شب عزیز که برای هموطنان مسیحی شب ویژه ای است، بتوانیم در کنار این هنرمند مسیحی و محترم اجرای خوبی را برای حاضرین در سالن داشته باشیم. ولی تنها دقایقی پیش از این کنسرت متاسفانه از حضور ایشان روی استیج ممانعت به عمل آمد و ما هم به احترام این هنرمند و مردمی که در سالن منتظر اجرای ایشان بودند و تبعیت از قانون، صندلی خالی و ساز ایشان را به صورت نمادین روی صحنه قرار دادیم.

ملانی آوانسیان

بنیامین بهادری و ملانی

بنیامین بهادری نیز در سخنانی کوتاه دقایقی پس از این کنسرت درباره حواشی این اجرا گفت:اعتقاد دارم اکثر مدیرانی که در جریان حضور ملانی آوانسیان به عنوان نوازنده بودند با حضور ایشان مخالفتی نداشتند چون شخصاً با چند نفر حرف زدم و دیدم هر کدام تا جایی کمک کردند و ما امیدوار بودیم. ولی متأسفانه یک نفر کار را خراب کرد که البته به زودی دستش رو خواهد شد. خوشحالم از اینکه انرژی سالن آنقدر خوب بود که حال همه عوض شد. «استیو و ملانی آوانسیان» قطعا دو ستاره مهم کنسرت پریزاد بودند. استیو با ساز زدن و ملانی آوانسیان با صندلی خالی اش در روز میلاد مسیح (ع) در ذهن ها ماندگار شدند.

این خواننده ابتدای کنسرت خود را با قطعه این روز ها پرطرفدار فیلم سلام بمبئی یعنی «یه بار دیگه اشتباه کن» آغاز کرد تا قطعات این فیلم برای نخستین بار در کنسرت بنیامین به صورت زنده اجرا شوند و با همخوانی دوستداران بنیامین توام شود.

عاشق شدم، کجای دنیای و آشوب سه قطعه ای بودند که بنیامین در ابتدای کنسرتش پس از قطعه «یه بار دیگه اشتباه کن»، پشت سر هم خواند و پس از اجرای این قطعات رو به حاضرین در سالن گفت:سلام به همه عشاق تهرانی. کسی که در این روز وسط هفته و این ساعت از روز و از همه مهم تر این هوای بارانی و مه، به این کنسرت آمده حتما عشقی عمیق در زندگی اش دارد. خوشحالم که در این موقعیت با هم قرار است لحظات عاشقانه ای را تجربه کنیم.

تنگ غروب، مدار، تله پاتی، لیلی در پائیز و خاطره ها قطعات بعدی کنسرت بنیامین را تشکیل می دادند و این خواننده به رسم تمام برنامه هایش در هنگام اجرای قطعه «شناسنامه» از همه حاضرین خواست که با او در این قطعه همخوانی کنند و اواخر این اثر را نیز به قطعه قدیمی «ای که توئی همه کَسَم» وصل کرد تا همخوانی جالبی با همراهی دوستدارانش در این بخش داشته باشد.

اجرای قطعه «منو ببخش» که یکی از ماندگار ترین آثار با صدای «ناصر عبداللهی» و آهنگسازی بنیامین بهادری بود، سوپرایز ویژه این خواننده برای دوستدارانش بود که به نوعی ادای دین و ادای احترام به این خواننده قدیمی پاپ در کشور به حساب می آمد. بنیامین پس از اجرای این اثر از همه حاضرین در سالن خواست که برای «ناصریا» و یاد و خاطرات خوبش دست بزنند.

ملانی

کنسرت پری زاد بنیامین بهادری

در بخش هایی از این کنسرت نیز تصویر و آوای ویلن مرحوم «نیما وارسته» پخش شد که بنیامین در این لحظه گفت:الان که تصویر نیما وارسته را دیدم، احساس کردم که چقدر دلم برایش تنگ شده است. آنقدر ها برای من اهمیت ندارد که او امروز روی صحنه نیست. چون اعتقاد دارم او با موسیقی اش همیشه در یاد ها مانده و می ماند. نیما بهترین تنظیم کننده و بهترین نوازنده ای بود که با هم کار کردیم و مثل تشویق جانانه ای که برای «ناصریا» از سالن شنیدم، می خواهم همان قدر محترم و قوی برای نیما وارسته دست بزنید.

دوری، رباط، عشق داغ من، هفته عشق، عشق احساسه، لکنت و اجرای مجدد قطعه «تله پاتی» انتهای کنسرت «پری زاد» بنیامین را تشکیل دادند که با یک صندلی خالی و ویلن سل ای که هرگز صدایش در سالن نپیچید، شامگاه 5 دی ماه را به روزی پرخبر و پرحاشیه و پرجیغ تبدیل شد.

یه بار دیگه اشتباه کن

حواشی کنسرت پری زاد بنیامین بهادری

محمد موجرلو، استیو آوانسیان، علی موسوی، کیوان فرشید نیا و آرش احمدی نوازنده های ارکس تر «بنیامین موزیک» را تشکیل می دادند که «علیرضا میرآقا» رهبری این ارکستر را برعهده داشت.

این کنسرت ازسوی موسسه آوای باران و تهیه کنندگی منوچهر حسنی روی صحنه رفت و سلیم احمدی نیز همچون گذشته مدیریت برنامه های بنیامین را برعهده داشت و «مسعود دایی» نیز مدیر اجرایی گروه «بنیامین موزیک» بود.

ملانی را در کنسرت بنیامین بهادری راه ندادند !

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
برگرفته از پارس نیوز -/ح
وبگردی