ملکه زیبایی
دختری که از میان 4 هزار دختر دیگر به عنوان ملکه زیبایی و زیباترین دختر قزاقستان انتخاب شد، در اصل پسر بود!

این پسر با گریم دخترانه ملکه زیبایی شد!

در این مطلب عکس هایی از پسرانی که آرایش دخترانه کردند و شبیه به دختران شدند و در مراسمی به عنوان زیباترین ملکه انتخاب شدند!

ارینا که در بین “چهار هزار” شرکت کننده به عنوان ملکه زیبایی در قزاقستان انتخاب شد بعد از فینال اعلام کرد که نام اصلی اش “ایلی” بوده و پسر است.دختری که از میان 4 هزار دختر دیگر به عنوان زیباترین دختر قزاقستان انتخاب شد، در اصل پسری بود که با گریم دخترانه توانسته بود، حتی داوان را نیز فریب دهد!

ملکه زیبایی

زیباترین پسر قزاقستان با آرایش دخترانه

پسری که با آرایش دخترانه ملکه زیبایی شد!

از آنجا که این دبیرستان پسرانه است، لقب “ملکه زیبایی” به یک پسر تعلق می گیرد! هر ساله، زیباترین دانش آموز دبیرستان کومبانا در توکیو-ژاپن تاج ملکه زیبایی را بر سر می گذارد. این مسئله گرچه در نگاه اول عجیب به نظر نمی رسد ولی از آنجا که این دبیرستان پسرانه است، لقب “ملکه زیبایی” به یک پسر تعلق می گیرد!

ملکه زیبایی

عکس های پسر دخترنما

مسابقه زیبایی که بخشی از جشن های “روز فرهنگ” را در بر می گیرد هر ساله در مدارس سراسر ژاپن برگزار می شود. این جشنواره در طی سه روز آخرهفته ، با تزئینات، اجرای موسیقی، پخش فیلم و حتی نمایش خانه های تسخیرشده در مدارس انجام می شود.

ملکه زیبایی

پسری که خودش را دختر کرد!

در طی چند سال گذشته دبیرستان کومبانا یکی از اولین رقابت های زیبایی در نوع خود را برای پسران در این مدرسه برگزار می کند و دانش آموزان موهای خود را با انواع استایل ها می آرایند، کلاه گیس گذاشته و آرایش می کنند و حتی پیراهن و دامن می پوشاند و داوران آنها را بر طبق آنکه کدام یک از آنها بیشتر توانسته ظاهر و رفتار “یک دختر بانمک” را پیدا کند، انتخاب می کنند.

ملکه زیبایی

انتخاب یک پسر به عنوان ملکه زیبایی با گریم دختر

برخی از این شرکت کننده ها آنچنان به طور متقاعد کننده ای زنانه می شوند که حتی می توانند با مدل های زن رقابت کنند. آنها به طور بی نقصی لباس های زیبای دخترانه پوشیده و اکسسوارهای هماهنگ با آن را اضافه می کنند و حتی عده کمی از آنها برای برنده شدن، لبخندهای خجالتی به داوران می زنند.

ملکه زیبایی

تیپ و ظاهر دخترانه یک پسر

همچنین مشخص شده این دبیرستان که در سال 1950 ساخته شده، یکی از معتبرترین مدارس توکیوست و اخیرا نیز از سوی وزیر آموزش وپرورش ژاپن به عنوان “ دبیرستان فوق علمی ” ملقب شده است، چرا که شمار زیادی از دانش آموزان این مدرسه هر ساله در دانشگاه های بسیارعالی توکیو قبول می شوند.

ملکه زیبایی که پسر از آب در آمد! + عکس

3.142
این مطلب مفید بود ؟2616
برگرفته از رکنا - میهن فال - / ل
وبگردی