منافذ باز پوست
منافذ باز پوست صورت یکی از مورادی است که در مورادی زیبایی را مختل می سازد ، برای رفع این مشکل می توان از مواد طبیعی و خانگی استفاده کرد.

چگونه منافذ باز پوست را منقبض کنیم

منافذ باز پوست روی صورت پخش هستند و اکثر زنان و مردان روی پوست خود آن را می بینند، منافذ بزرگ پوست رو ناصاف نشان می دهند اما خوشبختانه راه های متعددی برای انقباض این منافذ وجود دارد که در این بخش از پوست و موی نمناک به یکی از موثرترین آنها خواهیم پرداخت ، ابتدا به علل پیدایش منافذ و بعد راه درمان آن می پردازیم.
منافذ باز پوست

روش خانگی درمان منافذ باز پوست

کار منافذ باز پوست چیست؟

مثل سایر عضوهای بدن منافذ پوست هم مسئولیتی دارند ، این منافذ خانه چربی ها و فولیکول های مو و گذرگاه چربی های طبیعی بدن هستند .در واقع منافذ تونلی از داخل بدن به سطح پوست هستند که از خشکی و پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری کنند .

چرا گاهی اوقات منافذ باز پوست بزرگ تر به نظر می آیند؟

منافذ گاهی اوقات کوچک و گاهی بزرگ میشود ممکن است یک هفته به شکل سوراخی بزرگ دیده شود و هفته دیگر به طور کامل ناپدید شود اما چرا این اتفاق می افتد؟
بزرگ شدن منافذ به دلیل مسدود شدن آنها با گرد و خاک ،لوازم آرایشی ،آفتاب سوحتگی و یا کهولت سن است که از فاکتورهای دیگر بزرگ شدن منافذ هستند .
 

روش موثر و طبیعی درمان منافذ باز پوست صورت با گلاب

از بین بردن این منافذ در کوتاه مدت امکان پذیر نیست چون همانطور که در بالا گفته شد منافذ هم عضوی از بدن هستند ونقش مهمی در فراهم کردن چربی پوست ایفا می کنند اما با استفاده منظرم و صحیح از ماسک های مخصوص می توان آنها را روز به روز کوچک تر کرد ، در این متن ماسک شگفت انگیزی را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر کوچک کردن منافذ پوست پوست رادرخشان تر می سازند.
منافذ باز پوست

ماسک گلاب برای رفع منافذ باز پوست

مواد اولیه ماسک منافذ باز پوست

گلاب
ماست یا کشک
یک لیمو
نحوه ی آماده کردن نسخه طبیعی
داخل کاسه ای یک قاشق ماست بریزید
به آن پوست لیمو و گلاب اضافه کرده و مخلوط کنید تا خمیری به دست آید
بعد این مواد را روی صورت بمالید و اجازه دهید 15 تا 20 دقیقه بماند. 

ماسکی که منافذ باز پوست را می بندد + دستور

4120
این مطلب مفید بود ؟9624
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
برچسب : ماسک صورت
وبگردی