محسن چاوشی

آیا محسن چاوشی قصد مهاجرت از ایران را دارد؟!

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1397کد مطلب : 70721زمان مطالعه : 2 دقیقه
ابوالفضل افشاری مدیر برنامه های محسن چاوشی پستی را در اینستاگرامش درباره مهاجرت منتشر کرد و با واکنش سوال برانگیز محسن چاوشی روبرو شد.

مهاجرت محسن چاوشی از ایران شایعه یا واقعیت

محسن چاوشی خواننده ای که با ترانه های ماندگارش در فیلم سنتوری به شهرت رسید یکی از چهره های پرطرفدار دنیای موسیقی است. خواننده سریال شهرزاد این روزها یکی از خبرسازترین های فضای مجازی است.

محسن چاوشی هفته گذشته با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از یک اتفاق درخصوص انتشار آلبوم جدیدش بدون مجوز داد و شب گذشته تیزری از آلبوم جدیدش را در حالی که هنوز مجوزی دریافت نکرده است منتشر کرد.

این ماجراها و دلخوری محسن چاوشی از عدم صدور مجوز برای آلبوم جدیدش بعد از گذشت 9 ماه و کامنتی که شب گذشته زیر پست ابوالفضل افشاری مدیر برنامه هایش در خصوص مهاجرت منتشر کرد حسابی خبرساز شد.

نظر محسن چاوشی درباره مهاجرت از ایران چیست

ابوالفضل افشاری مدیر برنامه های محسن چاوشی در صفحه اینستاگرامش پستی در خصوص مهاجرت را منتشر کرد.

محسن چاوشی

پست ابوالفضل افشاری مدیر برنامه های محسن چاوشی

محسن چاوشی در کامنت این پست ابوالفضل افشاری متنی را نوشت که برای بسیاری از طرفداران او سوال برانگیز شد.

محسن چاوشی

نظر محسن چاوشی درباره مهاجرت

این نوشته محسن چاوشی صحبت های زیادی در خصوص تمایل او به مهاجرت در فضای مجازی مطرح کرد و موج تازه ای درباره او به راه انداخت.

محسن چاوشی

آلبوم ابراهیم محسن چاوشی

محسن چاوشی 17 مرداد با انتشار این پست در اینستاگرامش درباره مجوز آلبوم ابراهیم صحبت کرد و نوشت :با سلام؛ در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام جهت احترام قدم بردارم اما حالا...

“من از مفصل این نکته مجملی گفتم”

“تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل”

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم “ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم. با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم.

بدیهی است که تا تاریخ 20 مرداد ماه مثل 9 ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد. شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.

من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است.......

محسن چاوشی

محسن چاوشی و ابوالفضل افشاری

دلخوری محسن چاوشی از عدم صدور مجوز برای آلبوم ابراهیم به ماجرای تمایل او برای مهاجرت از ایران دامن زد و عده زیادی این سوال برایشان پیش آمد که آیا محسن چاوشی قصد مهاجرت از ایران را دارد؟!

مهاجرت محسن چاوشی از ایران ، جنجال تازه فضای مجازی!

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش خبری نمناک/ م.ف
برچسب : محسن چاوشی
وبگردی