مهدی رحمتی در دربی ها

آمار فوق العاده مهدی رحمتی در دربی ها

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396کد مطلب : 65087زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی رحمتی سنگربان تیم فوتبال استقلال تهران آمار ویژه ای را در دربی های پایتخت به خود اختصاص داده است.

آمار ویژه سید مهدی رحمتی در دربی ها

کاپیتان تیم فوتبال استقلال آمار ویژه ای در دربی ها از خودش به جای گذاشته است.

محرومیت سید حسین حسینی در دربی86

 با توجه به محرومیت سیدحسین حسینی در دربی 86، مهدی رحمتی سنگربان استقلال در روز پنجشنبه خواهد.

آخرین حضور رحمتی در دربی به سال گذشته و دربی 84 بازمی گردد که استقلال توانست با کاپیتانی او پرسپولیس را 3 بر 2 شکست دهد. آن هم مقابل پرسپولیسی که قهرمان لیگ شد.
 
مهدی رحمتی

آمار فوق العاده مهدی رحمتی در دربی ها

 نگاهی به کارنامه مهدی رحمتی دروازه بان استقلال داشته باشید

*لیگ ششم و زمانی که صمد مرفاوی سرمربی استقلال بود، در بازی رفت به رحمتی اطمینان کرد و او را درون دروازه گذاشت. سنگربان استقلال در آن بازی مرتکب اشتباه شد تا مهرزاد معدنچی دروازه او را باز کند. رحمتی تا مدت ها مورد مواخذه هواداران قرار گرفت تا مجبور به ترک استقلال شود.
 
*لیگ یازدهم، او پس از چند سال بازی در سپاهان که خودش را مطرح کرد و دروازه بان تیم ملی شد، به استقلال برگشت و به هواداران اعلام کرد قصد جبران خاطرات تلخ گذشته را دارد. از سریال پیروزی های معروف استقلال دو دربی گذشته بود و سال 90 سه مقطع با پرسپولیس روبرو شد. نخست بازی رفت لیگ یازدهم که دو بر صفر پیروز شدند، بازی نیمه نهایی جام حذفی که سه بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. بازی برگشت اما، یکی از تاریخی ترین نتایج دربی رقم خورد. استقلال دو بر صفر جلو بود، اما با هت تریک ایمون زاید سه بر دو شکست خورد. این دومین شکست در پرونده رحمتی در دربی بود.
 
*لیگ دوازدهم و سیزدهم، سریال تساوی های بدون گل دربی ها آغاز شد و 4 بازی دربی بدون اینکه گلی داشته باشد به پایان رسید. رحمتی در هر 4 بازی حضور داشت.
 
*لیگ پانزدهم، رحمتی به دلیل اختلاف با امیر قلعه نویی از استقلال جدا شد. جدایی که به سود آمار او در دربی ها تمام شد، چرا که آبی پوشان هر دو بازی رفت و برگشت را شکست خوردند. بازی رفت، محسن فروزان درون دروازه بود و بازی برگشت وحید طالب لو. او لیگ پانزدهم به استقلال دوباره برگشت. بازی رفت یک بر یک تمام شد، اما در دیدار برگشت استقلال با نتیجه 4 بر دو شکست خورد تا هم رحمتی و هم استقلال یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ خود را متحمل شوند.
 
 سید مهدی رحمتی

آمار ویژه سنگربان تیم فوتبال استقلال در دربی ها

*لیگ شانزدهم، رحمتی تحت هدایت علیرضا منصوریان در هر دو بازی رفت و برگشت درون دروازه ایستاد. بازی رفت بدون گل خاتمه یافت و بازی برگشت این استقلال بود که پرسپولیس را 3 بر دو شکست داد.
به این ترتیب، رحمتی در دربی ها صاحب سه شکست، سه برد و 5 تساوی شده است. این دروازه بان با تجربه در دربی رفت امسال روی نیمکت نشست.

آمار فوق العاده مهدی رحمتی در دربی ها

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از برترین ها/ح.ب
وبگردی