مهدی طارمی

افشای قرارداد تام الختیار مهدی طارمی با ایجنت ترکیه

تاریخ انتشار : 15 مهر 1396کد مطلب : 57659زمان مطالعه : 5 دقیقه
مهدی طارمی با مدیر برنامه های جدید خود در ترکیه تفاهم نامه ای امضاء می کند و به او برای حضور در ریزه اسپور و مذاکرات اختیار تام می دهد!

افشاگری جدید در پرونده مهدی طارمی

خبرگزاری قوه قضاییه اعلام کرده که اسناد و مدارک اختصاصی که در اختیار این مجموعه قرار گرفته، نشان می دهد مذاکرات و قرارداد مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور ترکیه، رسمی تر از آن چیزی است که مدیران باشگاه و وکیل این بازیکن در روز های اخیر به آن اشاره کرده اند! هم چنین افشای جزئیات جلسه ای که باعث شد طارمی قید حضور در ترکیه را بزند و به تهران بازگردد، اوج «خیریت» را که مهاجم پرسپولیس درباره آن صحبت کرده به همه نشان می دهد.

جزئیات دقیق تری از اتفاقاتی که منجر به بازگشت مهدی طارمی به تهران شد به دست آمده است. بر اساس این گزارش، همه می دانند مهاجم پرسپولیس با هماهنگی یکی از دوستان نزدیک و مدیربرنامه هایش راهی ترکیه شد و قراردادی با باشگاه ریزه اسپور امضا کرد.
او در آن مقطع به چهره ای ضدقهرمان برای تماشاگران پرسپولیس تبدیل شد و در حالی که همه خودشان را آماده قبول واقعیت جدایی طارمی از پرسپولیس کرده بودند، به یکباره آقای گل لیگ برتر در اقدامی غیرقابل باور به تهران بازگشت و قرارداد جدیدی با پرسپولیس امضا کرد و در این تیم ماندنی شد!
طارمی در مصاحبه هایی هم اعلام کرد انگیزه قهرمانی و هواداران پرسپولیس هم در تصمیم او برای بازگشت نقش بسزایی داشته اما به نظر نمی رسد که حرف های آن مقطع تمام واقعیت ها بوده باشد.
 

سفرناگهانی مدیربرنامه و ماساژور پرسپولیس به استانبول

بر اساس این گزارش، امروز تمام اهالی فوتبال از اتفاقات تابستان سال قبل با خبر هستند و می دانند که چه فعل و انفعالاتی از آن مقطع تا دو هفته قبل رخ داد که منجر به صدور حکم محرومیت از سوی فیفا برای باشگاه پرسپولیس و طارمی شد. در واقع از همان روز های ابتدایی، همه نگران آینده طارمی و مفاد قرارداد رسمی امضا شده با ریزه اسپور بودند!
بر این اساس حالا مشخص شده در همان روز هایی که قرارداد با ریزه اسپور امضا شده و طارمی در تمرینات شرکت کرده و آماده اعزام به اردوی اروپایی تیم در اتریش می شد، مدیر برنامه های مهدی طارمی که ساکن اروپا هم است - او در رفتن طارمی به ترکیه نقشی نداشت- به همراه ماساژور پرسپولیس به نمایندگی از باشگاه! راهی ترکیه می شوند تا تازه ترین پیشنهاد برای بازگشت به پرسپولیس را به او ارائه بدهند! 

 مهدی طارمی

دردسرهای جدید برای مهدی طارمی

 

پیشنهاد وسوسه انگیز و ارتباط آنلاین برای قطعی شدن تصمیم بازگشت

در این جلسه با توجه به فضای منفی شدید ایجاد شده در بین هواداران پرسپولیس و آینده نگری منفی برای موفقیت ریزه اسپور در سوپر لیگ ترکیه، به مهاجم بوشهری پیشنهاد می شود قید ادامه حضور در ریزه اسپور را بزند و به پرسپولیس باز گردد.
در این جلسه موضوع موافقیت حسین هدایتی برای پرداخت یک میلیارد و 150 میلیون تومان به عنوان پولی خارج از قرارداد به شکلی کاملا شفاف مطرح می شود. البته دوست بسیار نزدیک طارمی که در سفر به ترکیه برای عقد قرارداد با ریزه اسپور هم او را همراهی کرده بود، به طارمی بابت خطرات این کار و تصمیم غلط هشدار جدی می دهد و به او پیشنهاد می کند که در تیم ترکیه ای بماند و برای خودش دردسر درست نکند!
فوتبالیست مورد غضب هواداران پرسولیس هم البته در وهله اول با این پیشنهاد مخالف بود، اما در حاشیه این نشست چند ساعته، ارتباطی آنلاین با وکیل او در تهران برقرار می شود و با ارائه توجیهات حقوقی و قانونی خیال مهدی طارمی را راحت می کنند که در صورت بازگشت به تهران، هیچ مشکل قانونی برای او به وجود نخواهد آمد و با پیگیری یک تیم حقوقی این پرونده ختم به خیر خواهد شد! (البته بعد ها اعلام کردند که طارمی از احتمال جریمه و محرومیت خبردار شده و چنین تصمیمی را اتخاذ کرد و به تهران برگشت).
 

طارمی از پول گذشت؟ جواب:خیر!

نکته بسیار مهم درباره بازگشت غیر منتظره، انگیزه مالی ایجاد شده برای مهاجم پرسروصدا به ایران بود. چراکه قراردادی 700 هزار دلاری با ریزه اسپور منعقد کرده و حتما باید برای صرف نظر کردن از این قرارداد پیشنهاد قابل توجه جدیدی به او داده می شد.
به همین ترتیب طارمی متوجه شد با دریافت پول یک میلیارد و 150 میلیون تومانی حسین هدایتی و قرارداد جدید 900 میلیون تومانی با پرسپولیس و حتی آپشن های قابل تامل این قرارداد، دریافتی اش از پرسپولیس حتی بیشتر از ریزه اسپور خواهد بود! به همین ترتیب او تصمیم نهایی را برای بازگشت به تهران گرفت و به محض برگشتن هم پول هنگفت مورد نظر را از هدایتی دریافت کرد.
او سپس با باشگاه پرسپولیس قراردادی تازه با تاریخ چند ماه قبل امضا کرد که در رسیدگی فیفا به پرونده شکایت ریزه اسپور برای او و پرسپولیس به شدت به خاطر اتهام جعل اسناد گران تمام شد!
 
 
 مهدی طارمی

دردسرهای جدید برای مهدی طارمی

 

افشای قرارداد رسمی طارمی با چالیکسان نماینده تام الاختیار رسمی!

بازگشت از استانبول به تهران البته نکات منفی و عجیب دیگری هم دارد. این بازیکن پس از توافق در آن جلسه کذایی چند ساعته، بدون اینکه تصمیم خود را با مدیران باشگاه ریزه اسپور در میان بگذارد و حتی بدون اینکه با مهمت علی چالیکسان ایجنت طرف حساب خود که واسطه عقد قرارداد بود خداحافظی کند به تهران بازگشت و این بی احترامی نقش تاثیرگذاری در جدیت باشگاه ترکیه ای برای شکایت از او به فیفا داشت. 

در همین رابطه طبق سند رسمی ، مهدی طارمی بعد از شروع به همکاری با مهمت علی چالیکسان ایجنت ترکیه ای، تفاهم نامه ای سه ماهه و رسمی با او امضا می کند که تا 29 جولای 2016 اعتبار دارد و طبق همین تفاهم نامه رسمی، او به مدیر برنامه های جدید خود برای حضور در ریزه اسپور و مذاکرات اختیار تام می دهد!

به این ترتیب مشخص می شود که تمام مذاکرات مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور به صورت رسمی توسط ایجنت و نماینده تام الاختیار مهاجم بوشهری صورت گرفته است و این بازیکن به جز قرارداد با ریزه اسپور، پای یک تفاهم نامه رسمی با ایجنت نزدیک به این باشگاه را هم امضا کرده است و به همین ترتیب نمی توان این ادعا را قبول داشت که طارمی فقط یک تفاهم نامه را با باشگاه ترکیه ای امضا کرده و تفاهم نامه اش با این مدیر برنامه ترکیه ای که طبق عرف در این قرارداد سهم 10 درصدی داشته، قطعا در تایید ادعای ریزه اسپور نقشی تعیین کننده داشته است.

افشای قرارداد تام الختیار مهدی طارمی با ایجنت ترکیه

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از تابناک ورزشی/ی
برچسب :
وبگردی