مهدی مظلومی
انتشار عکس مهدی مظلومی کارگردان معروف تلویزیون در کنار چکامه چمن ماه با شایعه همکاری اش با شبکه ماهواره ای جم همراه شد.

همکاری مهدی مظلومی کارگردان معروف با شبکه ماهواره ای

کارگردان سریال بدون شرح با انتشار عکسی در کنار چکامه چمن ماه بازیگر کشف حجاب کرده با شایعاتی مبنی مهاجرتش از کشور و همکاری اش با سریال ماهواره ای آبی عشق روبرو شد. 

مهدی مظلومی به تازگی تصویری از خود سر صحنه پروژه ای نامشخص در صفحه شخصی اش در فیس بوک منتشر کرده است. در این عکس مهدی مظلومی در کنار ریل تراولینگ در کنار بازیگری دیده می شود که بی شک چکامه چمن ماه است. حالا مشخص نیست که این سریال همان مجموعه ای است که با نام «آبی عشق» وعده پخش بزودی آن از شبکه Gem در ماه های اخیر داده می شود یا این شبکه در حال ساخت مجموعه ای جدید است.

مهدی مظلومی و چکامه چمن ماه

مهدی مظلومی در کنار چکامه چمن ماه

دو- سه ماه پیش که خبر پخش قریب الوقوع سریالی به کارگردانی مهدی مظلومی با حضور چهره های ناشناس ایرانی و زنانی که بدون حجاب در آن ظاهر شده بودند، در فضای مجازی پیچید، مظلومی واکنش عجیبی نسبت به آن نشان داد. این کارگردان با رد گزینه همکاری خود با گردانندگان شبکه ماهواره ای فارسی زبان Gem، در گفت وگویی اعلام کرد که سریال مذکور را برای این شبکه نساخته است و حتماً تهیه کنندگانش آن را در اختیار این شبکه قرار داده اند!
 
حالا با این تصویری که مظلومی از خود در فضای مجازی منتشر کرده، شایعات مربوط به سفر مجدد خود به خارج از کشور با هدف کارگردانی سریالی دیگر را برای شبکه Gem تأئید کرده است. به ویژه آنکه چکامه چمن ماه از بازیگران مهاجرت کرده با آی دی خود این تصویر را لایک کرده است!
مهدی مظلومی

مهدی مظلومی

 
مظلومی به واسطه حاشیه های منفی که مانع و سد راه پخش آخرین سریال او «سیگنال موجود است» از تلویزیون شدند، از مدیران این رسانه به شدت گله مند بود. او در گفت وگویی که چندی پیش در همین باره با بانی فیلم داشت، مدیران شبکه سه را متهم کرد که به دلیل آنکه وجوه نادرست عملکرد خود را در قالب رفتارهای کاراکترهای این سریال دیده اند، از پخش آن جلوگیری کرده اند.
 
این در حالی است که تماس های ما برای گفت وگو با مظلومی درباره اطلاع از کم و کیف این قضیه ناموفق ماند.
 
انتشار تصاویری دیگر از اسکویی
 
منتشر شدن خبر مهاجرت رابعه اسکویی به خارج از کشور در بانی فیلم که برگی دیگر از همکاری هنرمندان داخلی را با شبکه های ماهواره ای به این پرونده افزود، بازتاب های گسترده ای در مطبوعات و رسانه ها داشت. خبری که انتشار تصاویری بدون حجاب از این بازیگر مهر تأئیدی بر آن بود. در همین زمینه، دیروز نیز تصویری بدون حجاب از اسکویی در فضای مجازی منتشر تا احتمال خروج او را از کشور با هدف بازی در سریال های Gem قوت ببخشد. خبری که تاکنون واکنشی از سوی این بازیگر نداشته است.

مهدی مظلومی ، عکس مهدی مظلومی کارگردان در کنار چکامه چمن ماه

3.885
این مطلب مفید بود ؟6520
برگرفته از بانی فیلم - / ک
برچسب :
2 نظر به ثبت رسیده است
taras1101395-01-30
خوب شد رفت مزخرف ترین سریالها رو همین آدم ساخت با پول بی زبون ملت.بانکی ها کمربندهارا ببندیم..... اه اه چی بودن!!
3437
یاسمین 1395-11-06
موافقم
13
وبگردی