مهراب قاسمخانی و الهام پاوه نژاد

احضار مهراب قاسمخانی و الهام پاوه نژاد به دادگاه

تاریخ انتشار : 17 مهر 1397کد مطلب : 72197زمان مطالعه : 4 دقیقه
مهراب قاسمخانی ، الهام پاوه نژاد و علی دایی به دادگاه احضار شدند تا درباره پول های جمع آوری شده برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه پاسخگو باشند.

احضاریه دادگاه برای مهراب قاسمخانی و خانم بازیگر

زلزله کرمانشاه سال گذشته یکی از تلخ ترین اتفاقات را در تاریخ کشور ما رقم زد و هموطنان زیادی را به کام مرگ کشاند. در پی این زلزله و خرابی های زیاد ناشی از آن هنرمندان و سلبریتی های کشورمان برای امداد رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه به پا خاستند و کمک های زیادی از سوی مردم برای کمک به افراد زلزله زده جمع آوری کردند.

در میان چهره های سرشناس دنیای سینما و ورزش علی دایی یکی از چهره هایی بود که کمک های زیادی برای مردم زلزله زده جمع آوری کرد و الهام پاوه نژاد بازیگر سرشناس کشورمان یکی از چهره های هنری بود که مورد اعتماد مردم قرار گرفت اما بعد از گذشت حدود یکسال از این ماجرا احضاریه هایی برای این سلبریتی های کشورمان از سوی دادگاه ارسال شد.

احضاریه مهراب قاسمخانی ، الهام پاوه نژاد و علی دایی

مهراب قاسمخانی ، علی دایی و الهام پاوه نژاد سه چهره سرشناس کشورمان از سوی دادگاه برای پاسخگویی به هزینه های جمع آوری شده برای کمک به زلزله زده های کرمانشاه احضار شدند.

احضاریه مهراب قاسمخانی

احضاریه مهراب قاسمخانی به دادگاه

مهراب قاسمخانی با انتشار عکس احضاریه دادگاهش در اینستاگرام نوشت : از اینا برای منم ا ومد... راستش حس بدی داشت. شاید شکل بدی داشت... ولی اشکالی نداره. اتفاقاً به نظرم نظارت کردن کار خیلی درستیه. به هر حال پول هایی از مردم جمع آوری شده که قرار بوده در موارد خاصی هزینه بشه. اگه کسی هم این وسط کلاه برداری و دزدی انجام داده باید مجازات بشه، چون هم از اعتماد مردم سو استفاده کرده، هم به اعتبار همکاران خودش لطمه زده. فقط... من دو تا سوال کوچیک هم دارم:.

سوال اول:همونطور که با این حساسیت با سلبریتی ها برخورد میشه، با مسئولینی که در همین رابطه کوتاهی کردن هم برخورد شده؟ چه اونهایی که به دلیل عدم نظارت به ساخت و ساز های غیر اصولی و غیر استاندارد باعث افزایش خسارات و تلفات شدن، چه اونها که پس از زلزله به وظائفشون در قبال زلزله زدگان عمل نکردن؟!؟!

سوال دوم:از اونجایی که بعضی از نمایندگان و مسئولین در مصاحبه های متعدد اعلام کردن که سلبریتی ها میلیارد ها تومن پول مردم رو خوردن، اگه نتیجه این تحقیقات منجر به کذب بودن ادعای این عزیزان شد، با همین جدیت برای اعاده حیثیت این چهره ها اقدام میکنید؟

احضاریه الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد به دادگاه احضار شد

الهام پاوه نژاد هم با انتشار عکسی از احضاریه دادگاهش نوشت : از هفده سالگی که برای دانشگاه و کار به جامعه و زندگی حقیقی وارد شدم تا امروز ، با اتکا به پا و توانِ دستان و صداقت قلبم، تمام تلاشم را کرده که بی حاشیه چه در زندگی شخصی، چه در کارم حضور داشته باشم.

روزی که این نامه به دستم رسید تعجب نکردم و حتی ناراحت هم نشدم چون با اندک تجربه ی زندگی چنین نظارتی را حدس می زدم. از زاویه ا ی خوشحال هم شدم چون امید پیدا کردم درصد اختلاس و دکل دزدی و فرار دزدان بیت المال که از سمت خود مسئولین افشا شد، زین پس به حداقل خواهد رسید.

میزان کمک های نقدی و چگونگی دریافت کمک های غیرنقدی و ارسال آن ها به منطقه، تمام مدت شفاف روی صفحات مجازی و کانال تلگرام من لحظه به لحظه اعلام شده و هست.

مجوزهای مربوط به اجازه ی فعالیت به عنوان ستاد مردمی. مصاحبه ها و گزارش ها... همه انقدر شفاف و زلال بوده و هست که من هرگز برای لحظه ای نگرانِ این نامه نبودم. .

تنها نقطه ی تاریک این اتفاق دلشوره و اضطراب صدای خواهرم موقع دریافت این نامه بود که نمی دانست چه اتفاقی در راه است.کاش اعتبار و شأنیت من و عزیزانی مثل من برای این بررسی منطقی، حفظ می شد که انقدر حاشیه سازی نشود.

تا امروز که مدارک نهایی را تحویل دادم و آرزو کردم پس از بررسی و رفع ابهامات شفاف سازی لازم اتفاق بیفتد سکوت کردم تا جلوی هرگونه حاشیه ی زرد سواستفاده گران را بگیرم. اگر دایرکت و کامنت های متعددی که از من هم درباره احضاریه پرسیده بودند زیاد نبود، ترجیح می دادم حاشیه جدید برای منتظران آسیب زدن درست نکنم.

آسیب زننده هایی که چند ماه قبل در آغاز اجرای #کافه_پولشری منو به دزدیدن پول های کرمانشاه و کافه زدن متهم کردند ! شاکرم که زمان بهترین قاضی ست و رو سیاهی به آنان ماند که باید.

هیچ چیز باعث نخواهد شد عشق من به این سرزمین کم شود .

بعد از نزدیک به یک سال باز هم از دل و جان سپاسگزار اعتماد و مهرتان به خودم هستم. الهام پاوه نژاد .16 مهر 1397.

احضاریه علی دایی

نامه احضاریه علی دایی به دادگاه

علی دایی هم با انتشار عکسی از احضاریه دادگاهش نوشت : آخر و عاقبت یازده ماه تلاش شبانه روزی برای ساخت و ساز خانه های مردم زلزله زده کرمانشاه:احضار به آگاهی. مسئولینی که در این مدت به جای اینکه حامی من در ارائه خدمات بهتر به هموطنان نیازمند باشند فقط موجب دلسردی و اختلال در این امر شدند

به خاطر وظیفه انسانی و اخلاقی از روز زلزله شروع کردم به کمک رسانی، یک بار دادسرای اصفهان و بعد دادسرای مشهد حسابم را بست. سپس مقامات رسمی و غیر رسمی با کمترین تحقیق شایعه پراکنی کردند و بیشتر توان فکری و مالی من، صرف پاسخگویی به مراجع شد.

از روز اول در این صفحه، تمامی مراحل کمک رسانی را قدم به قدم نشان دادم و الان هم معلوم نیست اصلا شاکی چه کسی است چون مردم که همیشه به من محبت داشتند. با پیشرفته ترین تکنولوژی و بهترین نوع مصالح، خانه سازی را شروع کردم و ادامه می دهم چون اعتقاد دارم باید کار را اصولی انجام داد

کمک های نقدی شما عزیزان همراه سود تعلق گرفته مبلغ یازده میلیارد و صد و بیست و سه میلیون تومان بوده که محل هزینه ریال به ریال این پول تا به الان، در دو جلد زونکن به همراه تمامی مدارک ارائه شد

هرگز مایل به طرح این موضوع نبودم اما در این راه بارها از حساب شخصی خودم برای تسریع کار ساخت و ساز هزینه کردم و امروز می بینیم که سرانجام تلاش هایمان برگه احضاریه بوده است.

اما بالاترین محکمه و بهترین قاضی مردم می باشند.

مهراب قاسمخانی و الهام پاوه نژاد به دادگاه احضار شدند!

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی