مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان +تصاویر

تاریخ انتشار : 27 مهر 1396کد مطلب : 58331زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا این روزها برای خودش خانمی شده و بعد از 19 سال از زمان بازی در این سریال در این مطلب تصاویری از او را مشاهده میکنید.

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان

سریال های روزهای کودکی با همه شخصیت های دوست داشتنی اش همیشه یکی از زیباترین خاطره های این دوران است که هرگز فراموش نمیشود. یکی از سریال های دوست داشتنی و خاطره انگیز دهه هفتاد سریال دنیای شیرین دریا بود که زنده یاد پویک گلدره در نقش دریا در آن هنرنمایی کرد.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل بعد از 19 سال

دنیای شیرین دریا بازیگران کودکی داشت که این روزها بعد از گذشت 19 سال از زمان پخش آن حسابی تغییر کرده اند. یکی از بازیگران این سریال مهسا ملاپور بود که در نقش ساحل در دنیای شیرین دریا بازی کرد و در کنار پوپک گلدره یکی از به یادماندنی ترین نقش هایش را ایفا کرد.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در کنار خانم خامنه

مهسا ملاپور در یک گفتگو درباره نحوه ورودش به بازیگری گفت :منوچهر شمسایی نورپرداز سریال دنیای شیرین دریا برای بازی در این سریال مرا به بهروز بقایی معرفی کرد و بعد از تست بازیگری برای نقش ساحل انتخاب شدم. من در رشته مهندسی تکنولوژی هواپیما تحصیل کرده ام که علاقه چندانی به آن نداشتم و اگر می شد به عقب برگردم حتما تئاتر می خواندم.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در کنار همسرش

دنیای شیرین دریا نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی بهروز بقایی است که در سال 1377 تولید و از برنامهٔ کودک و نوجوان شبکه 1 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، دو خانواده (هفت شخصیت ثابت)، هربار با مشکل تازه ای درگیر می شوند. مطابق معمول، هر بار بچه های خانواده مشکلی ایجاد می کنند و بزرگترها با هدایت و تدبیر خود، آنرا حل می کنند.

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا 

مهسا ملاپور

مهسا ملاپور بازیگر نقش ساحل در دنیای شیرین دریا 

مهسا ملاپور بازیگر دنیای شیرین دریا در گذر زمان +تصاویر

4.528
این مطلب مفید بود ؟253
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی