ماه عسل

مهمانان ویژه برنامه عید فطر ماه عسل چه کسانی بودند؟

تاریخ انتشار : 6 تیر 1396کد مطلب : 51905زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه ماه عسل در روز عید سعید فطر میزبان مهمانان فیلم های برگزیده قهرمان من ، امیر عباس ، نرگس کلباسی و خانواده منصوریان بود.

ویژه برنامه عید فطر ماه عسل با خانواده منصوریان

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی روز گذشته همزمان با پنجم تیرماه 1396 و مصادف با روز عید سعید فطر ویژه برنامه خود را حوالی ساعت 17 عصر روی آنتن شبکه سه سیما برد. احسان علیخانی در این برنامه میزبان افراد برگزیده فیلم های قهرمان من و خانواده منصوریان بود.

افراد برگزیده فیلم های قهرمان من در ماه عسل

آقای موسوی اولین مهمان برنامه ماه عسل بود و با وجود سواد کم ، با پشتکار فراوان توانست دکتر شود . آقای موسوی بعد از جنگ در سن ٢٤ سالگی در مقطع راهنمایی درس میخواند و درحالی قهرمان فیلم برگزیده قهرمان شده که در حال حاضر در مقطع دکترا تحصیل میکند . او درباره خودش میگوید :من از کودکی درس خوندن رو دوست داشتم و وقتی توی روستای ما مدارس به تعداد مورد نظر محصلین نرسید و تعطیل شد من تا چند روز گریه میکردم....

برنامه عید فطر ماه عسل

برگزیده های فیلم های قهرمان من در ماه عسل

مقداد قهرمان فیلم برگزیده بعدی قهرمان من است. او یک آموزگار دوست داشتنی است که باعث لبخند کودکان میشود و کارهای خیر زیاد انجام میدهد. او زندگی خودش را وقف این بچه ها کرده و ٢٥٠٠ لبخند بر لبان کودکان این منطقه آورده ست. مقداد در بخشی از صحبت هایش میگوید :نذر کرده بودم که پنج هزار لبخند را به لب کودکان مناطق محروم بنشانم و حالا شده ٢٥٠٠ لبخند و تلاش میکنم نزد عشایر بروم و سریع تر به رقم مورد نظرم برسم.

خانم عراقی یکی از زندانیانی که به واسطه کمپین آزادی زندانیان از بند آزاد شده میهمان دیگر ویژه برنامه عید فطر ماه عسل است.دختر او که همراهش میهمان احسان علیخانی ست میگوید:من ازدواج کردم و بچه دارم اما وقتی مادرم از زندان برگشت انگار دنیا رو به من دادند ؛سرپرست داشتن چیز دیگه ای ست. دستِ مردم رو میبوسم و از مردم تشکر میکنم برای این معجزه ای که اتفاق افتاد.

حضور مادر مازیار برای ادامه قصه کویر در ماه عسل

سامان و دانیال میهمان دیگر امروز در ماه عسل هستند. پسرانی که قصه آن چهار نفر و کویر را در روز دوم ماه عسل روایت کردند. مادر مازیار و مادر رامین نیز همراه آنها هستند.

برنامه عید فطر ماه عسل

سامان و دانیال دوباره به ماه عسل آمدند

مادر مازیار در بخشی از گفته هایش گفت :روز سفر مازیار که داشت میرفت گفتم زود برگرد، گفت :مامان من تا سی سال بیشتر زنده نیستم ، گفتم برو به خدا میسپارمت..... و در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشارهه کرد که مگه اونها مقصر هستن که ما بخوایم نبخشیم. سامان و دانیال عین بچه های ما هستن.

خانمی که ٩ فرزند دارد قهرمان دیگری است که سوژه یکی از فیلم های قهرمان من شده است. این خانم در برنامه ماه عسل گفت:هیچ حامی ندارم و خیلی سخت است بزرگ کردن آنها، همسرم در تامین کردن بچه ها به من کمک میکند اما به هرحال خیلی دست تنها هستم ولی با همه اینها اصلا دوست ندارم که بچه هایم را به کسی بدهم.

برنامه عید فطر ماه عسل

امیرعباس مهمان عید فطر برنامه ماه عسل

امیر عباس کودک دوست داشتنی که در فضای مجازی به شهرت رسید مهمان ویژه برنامه عید فطر ماه عسل شد.

برنامه عید فطر ماه عسل

نرگس کلباسی در برنامه ماه عسل

نرگس کلباسی دیگر مهمانی ست که به واسطه خواست مکرر مردم کنار ما در ماه عسل است. این مهمان ماه عسل گفت:خیلی کارای بزرگ مونده که میتونم با کمک مردم ایران برای بچه های یتیم انجام بدیم. برخورد مردم با من بسیار خوب و صمیمی بود و انگار خواهر و برادرهای من هستند.

حال خوب خانواده منصوریان در برنامه ماه عسل

خانواده منصوریان به عنوان یکی از محبوب ترین سوژه های ماه عسل دوباره پا به صحنه این برنامه گذاشتند. مادر خواهران منصوریان نیز در این جمع حضور دارد و مرضیه یکی از خواهران منصوریان در بخشی از صحبت هایش میگوید:حال خوب ما به خاطر حضور در ماه عسل به وجود آمد. همه مردم ایران به ما لطف داشتن و حتی فردی از مشهد برای آرزوهای سهیلا نقاشی کشید.

برنامه عید فطر ماه عسل

خانواده منصوریان در برنامه ماه عسل

در بخش پایانی برنامه تیتراژ برنامه ماه عسل با حضور سینا شعبانخانی در برنامه اجرا شد.

مهمانان ویژه برنامه عید فطر ماه عسل چه کسانی بودند؟

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی