مهمان دورهمی

آتیلا پسیانی و میثم ابراهیمی مهمان امشب دورهمی

تاریخ انتشار : 7 فروردین 1397کد مطلب : 66239زمان مطالعه : 2 دقیقه
آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به همراه میثم ابراهیمی خواننده جوان کشورمان مهمان برنامه امشب دورهمی خواهند بود.

مهمان امشب دورهمی

آتیلا پسیانی بازیگر سرشناس عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در روز هفتم فروردین روز جهانی تئاتر مهمان برنامه دورهمی است، میثم ابراهیم خواننده موسیقی پاپ دیگر مهمان دورهمی امشب مهران مدیری خواهد بود.

مهران مدیری و آتیلا پسیانی و میثم ابراهیمی

دورهمی مهران مدیری و آتیلا پسیانی و میثم ابراهیمی

چکیده ای از بیوگرافی آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی متولد 1336 - تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و پسر جمیله شیخی است.

آتیلا پسیانی فرزند جمیله شیخی هنرپیشه ی سینما، تلویزیون و تئاتر ایران و همسر فاطمه نقوی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. او دارای دختری به نام ستاره و پسری به نام خسرو است که هردو بازیگر تئاترند. آتیلا پسیانی فارغ التحصیل کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشکده ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. بازی در تئاتر را از سال 1356 آغاز کرده و بازی در سینما را از سال 1360 با فیلم عفریت، کاری از فرشید فلک نازی، تجربه کرد.
آتیلا پسیانی و دخترش ستاره

آتیلا پسیانی و دخترش ستاره

چکیده ای از بیوگرافی میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی متولد 8 شهریور 1364 در تهران، خواننده است. در رشته موسیقی فوق دیپلم و در رشته مدیریت فرهنگی لیسانس دارد می گوید از کودکی می خواندم، یادم است در گروه های سرود عضو بودم، گروه سرود تواشیح و گاهی هم در هیئت ها می خواندم آن موقع کلاس موسیقی به صورت الان نبود زیاد هم به موسیقی بها داده نمیشد

اولین بار در سال 86 برای شبکه سه خوانده است، آهنگی که بیش از دو سال در آنتن شبکه بود و همان شد که بیشتر تلاش کند و آهنگ های بهتری رو آماده کند صدای او با خواندن تیتراژ و تک اهنگ های سریال دردسر های عظیم شناخته شد.
میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی مهمان دورهمی 

آتیلا پسیانی و میثم ابراهیمی مهمان امشب دورهمی

410
این مطلب مفید بود ؟82
وبگردی