مهناز افشار در جشنواره فجر
مهناز افشار بازیگر نقش های طنز و جدی امسال با دستی پر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و رکوردار بیشترین فیلم در جشنواره فجر امسال است.

رکوردشکنی مهناز افشار در جشنواره فجر 97

جشنواره فجر یکی از مهم ترین رویدادهای سینمایی است که هرساله با حضور چهره های سرشناس سینمایی و فیلم های برتر سینما برگزار میشود. سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر امسال با حضور 22 فیلم منتخب سینما در تاریخ مقرر در بهمن ماه برگزار میشود.

مهناز افشار یکی از بازیگرانی است که امسال دست پر در جشنواره فجر حاضر میشود و با سه فیلم پرکارترین بازیگر جشنواره فجر امسال است.

فیلم های مهناز افشار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

چند روز پیش اسامی 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد و برخی از بازیگران با چندین فیلم رکوردار جشنواره امسال بودند.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر پرکار این روزهای سینما

مهناز افشار یکی از بازیگرانی است که امسال با سه فیلم آشفتگی ، قسم و ناگهان درخت در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. به بهانه حضور مهناز افشار در این سه فیلم مروری بر نقش های مهناز افشار در فیلم های جشنواره فجر امسال داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مهناز افشار در فیلم ناگهان درخت

ناگهان درخت به کارگردانی صفی یزدانیان یکی از 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است.

مهناز افشار

مهناز افشار و پیمان معادی در فیلم ناگهان درخت

مهناز افشار در فیلم ناگهان درخت با بازیگرانی چون پیمان معادی، مهناز افشار، سیامک صفری، شقایق دهقان، مهراب قاسم خانی، پانته آ پناهی ها، زهره عباسی، لیلی فرهادپور، شهروز آقایی پور و ایران نبی زاده همبازی است و امیدوار است بتواند با این فیلم سیمرغ بلورین جشنواره فجر را به خانه ببرد.

پیمان معادی و مهناز افشار

بازی پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت

مهناز افشار در فیلم قسم

محسن تنابنده با فیلم قسم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و مهناز افشار یکی از بازیگران این فیلم است که با قسم راهی جشنواره فجر 37 شد.

مهناز افشار

مهناز افشار در پشت صحنه فیلم قسم محسن تنابنده

مهناز افشار در فیلم قسم با بازیگرانی چون سعید اقاخانی و حسن پورشیرازی همبازی است و این فیلم یک درام اجتماعی است که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده میشود.

مهناز افشار

مهناز افشار در پشت صحنه فیلم قسم

مهناز افشار در فیلم آشفتگی

فریدون جیرانی کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده کشورمان امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم آشفتگی حضور دارد.

مهناز افشار

گریم و بازی مهناز افشار در فیلم آشفتگی

مهناز افشار یکی از بازیگران فیلم آشفتگی است که در این فیلم با بازیگرانی چون بهرام رادان، مهران احمدی، نسیم ادبی، علی میلانی همبازی است. آشفتگی فریدون جیرانی روایتی داستان گونه از ماجرای عشق و جنایت است که با حضور چهره های سرشناس سینما به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میرود.

فیلم های مهناز افشار در سی و هفتمین جشنواره فجر + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی