مهناز افشار

حرف های مهناز افشار درباره پرونده همسرش

تاریخ انتشار : 26 آبان 1396کد مطلب : 59912زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهناز افشار درباره اتهامات همسرش اظهار داشت من یک مادرم، یک انسانم، و این موضوع که درباره پرونده همسرم مطرح شده برای من قطعا مهم است.

مهناز افشار درباره اتهامات همسرش صحبت کرد

مهناز افشار بازیگر مشهور سینما در یک نشست خبری درباره ماجرای شیرخشک های فاسد و پرونده همسرش یاسین رامین توضیح داد.

او گفت:
من هیچ فراری از موضوعی که درباره همسرم مطرح می شود نکرده ام، چون این که مطرح می کنند شیرخشک فاسد وارد کرده و باعث کشته شدن بچه ها شده، جنایتی نیست که بتوان از کنار آن گذشت، همسر من هفت ماه بابت پرونده ای که برایش تشکیل شده به زندان رفته و پرونده او هنوز باز است و با این فضاهایی که علیه او درست شده بعید نیست محکوم هم بشود ولی اجازه بدهید محکوم بشود بعد ببینید به چه چیزی محکوم شده.

افشار تاکید کرد:
من یک مادرم، یک انسانم، و این موضوع که درباره پرونده همسرم مطرح شده برای من قطعا مهم است چون حتما به این فکر می کنم که فرزندم را با چه پولی بزرگ می کنم.

مهناز افشار

مهناز افشار و همسرش و دخترش

فرض بگیریم که من استقلال مالی داشته باشم و از درآمد همسرم ارتزاق نکنم، اما به هر حال باید بدانم همسرم چه انسانی است. مطمئن باشید من هم به اندازه شما پیگیر این موضوع هستم چون وقتی در حال انجام یک فعالیت اجتماعی هستم، پیگیری این موضوع هم جزو فعالیت های من محسوب می شود.
مطمئن باشید من در کنار شما و حتی جلوتر از شما نگران و دغدغه مند این موضوع خواهم بود.

اتهامات همسر مهناز افشار

این بازیگر سینما گفت:
من معتقدم سکوت هیچ کمکی به ما نمی کند و از تمام افرادی که موضوع شیرخشک ها را مطرح کردند ممنونم، چون این موضوع باید مورد رسیدگی قرار بگیرد، اما مساله اینجاست که اگر هم چنین موضوعی صحت داشته باشد، این یک موضوع صرفا شخصی است؟ عده ای می گویند یاسین رامین سال ها پیش شیرخشک فاسد از طریق هلال احمر وارد کرده و باعث مرگ و کور شدن بعضی نوزادها شده، یعنی یاسین از کشور آلمان شیرخشک فاسد خریده، فروخته به هلال احمر و هلال احمر وارد کرده و از وزارت بهداشت مجوز گرفته و از گمرک ترخیص کرده و شرکت های پخش کننده آن را پخش کردند و خانواده ها خریداری کردند و بچه ها مسموم شدند.

مهناز افشار

مهناز افشار و همسرش

حرف های مهناز افشار درباره پرونده همسرش

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از خبر انلاین/ی
برچسب :
وبگردی