مهناز افشار

واکنش جنجالی مهناز افشار به صحبت های سحر قریشی

تاریخ انتشار : 18 آذر 1396کد مطلب : 60954زمان مطالعه : 2 دقیقه
اظهارات جنجالی سحر قریشی درباره عدم ورود بانوان به استادیوم موجب شد تا مهناز افشار با انتشار پستی به این ماجرا واکنش تندی نشان دهد.

دعوای مهناز افشار و سحر قریشی جنجالی شد

ماجرای ورود بانوان به استادیوم های ورزشی یکی از ماجراهایی است در میان هنرمندان هم با واکنش های زیادی روبرو شد و ماجرا تا جایی ادامه پیدا کرد که سحر قریشی بازیگر سریال دلنوازان اظهارات جنجالی در این باره مطرح کرد و با واکنش مهناز افشار روبرو شد.

اخیرا و در کلیپی که از سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شده او هم موافق این تصمیم است و می گوید این تصمیم که به خانم ها اجازه حضور درزمین فوتبال را نمی دهند تصمیم درستی است.

سحر قریشی وقتی با این پرسش مجری روبرو می شود که آیا فوتبال دوست ندارید، می گوید:چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می کنم اماعلاقمند نیستم برای تماشای بازی به زمین فوتبال بروم. او ادامه می دهد:« دوست ندارم بروم استادیوم. از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم. کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم به استادیوم بروند. »

سحر قریشی در حالی چنین حرف هایی را زده که پیش تر برای تماشای بازی پرسپولیس – الهلال در ابوظبی به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس های زیادی از او در این استادیوم در فضای مجازی قرار گرفته است.

سحر قریشی

جواب مهناز افشار به اظهارات جنجالی سحر قریشی

این اظهارات، صدای مهناز افشار، دیگر بازیگر سینمای ایران را درآورده؛ او با هشتگِ زنان علیه زنان، به حرف های قریشی واکنش نشان داده و در توییترش نوشته:" نمیشه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می گیره "منقلب"میشه! "

واکنش جنجالی مهناز افشار به صحبت های سحر قریشی

4.192
این مطلب مفید بود ؟7517
برگرفته از ایران آرت _ انتخاب / م.ف
وبگردی