نمناک سبک زندگیروابط عاطفی موسسه ی خیریه و نگهداری از معلولین جسمی و ذهنی
موسسه خیریه ، موسسه حامی کودکان
"بچه های آسمان" با مشارکت های مردمی 3 آسایشگاه تخصصی شبانه روزی را احداث کرده است.

موسسه خیریه آسمان

بچه های آسمان موسسه ی خیریه نگهداری و توانبخشی کودکان معلول جسمی و ذهنی از سال 1378 با شماره ثبت 15280 به صورت یک سازمان غیر دولتی _ غیر انتفاعی با هدف ارزشمند نوع دوستی ، خدمات خود را به کودکان معلول بی سرپرست آغاز کرد . در طول 20 سال فعالیت ، "بچه های آسمان" با مشارکت های مردمی 3 آسایشگاه تخصصی شبانه روزی را احداث کرده است.

موسسه حامی کودکان

سرپناهی برای بچه های آسمان :

آسمان 1:( آسایشگاه کودکان زیر 14 سال )

پیرو نیاز کودکان معلول زیر 14 سال آسایشگاهی باظرفیت پذیرش 100 نفر معلول ذهنی و جسمی ، سندروم داون و cp تاسیس گردید که کودکان معلول در آن بصورت شبانه روزی نگهداری میشوند.

آسمان 2:(آسایشگاه پسران بالای 14 سال )

موسسه خیریه بچه های آسمان بااعتقاد راسخ به اینکه کودکان معلول باید از مناسب ترین شرایط نگهداری و توانبخشی برخوردار باشند با مشارکت مردمی در سال 1378 اولین آسایشگاه ویژه معلولان پسر بالای 14 سال را در منطقه خوش آب و هوای فشم با ظرفیت 300 نفر تاسیس کرد .

آسمان 3:(آسایشگاه سالمندان)

سومین آسایشگاه بچه های آسمان جهت درمان ، نگهداری و توانبخشی معلولین اعصاب و روان در مهرشهر کرج در سال 1383 تاسیس شد ، طی 20 سال تعداد 400 معلول بی سرپرست در این مرکز شبانه روزی تخصصی نگهداری و توانبخشی میشوند.

در این مدت با حضور ، مشارکت و همراهی شما خیرین گرامی توانستیم دراستای حفظ کرامت انسانی معلولان قدم برداریم و صمیمانه از حضور همیشگیان سپاسگذاریم .

جهت پیوستن به خانواده بزرگ بچه های آسمان با شماره 02143613 تماس حاصل فرمایید .

موسسه ی خیریه و نگهداری از معلولین جسمی و ذهنی

این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .