موهای بلند
پیرمردی که از 50 سال پیش تا به امروز موهای سرش را کوتاه نکرده است صاحب بلندترین موهای دنیاست ، موهای بلندی به طول 6.8 متر .

پیرمردی با بلندترین موهای دنیا!

پیرمرد ویتنامی می تواند صاحب و رکوردار بلندترین موی سر در دنیا باشد ، با مشاهده تصاویر او این موضوع را به خوبی درک خواهید کرد.

Meet the Man from Vietnam Who could’ve been the Man with the Longest Hair in the World

موهای بلند

موهای بلند

عکس پیرمرد ویتنامی با موهای بسیار بلند 6.8 متری

پیرمردی با موهای 6.8 متری رکورد دار بلندترین موهای دنیا!!

"ترن وان های" موهایی بسیار بلند و البته عجیب دارد ، موهایی به طول 6.8 متر و با ظاهری متفاوت.داشتن موهایی به این بلندی برای زنان هم کار سختی است چه برسد برای پیرمردی که همچنان مشغول کار است ؛مسمئنا این سوال در ذهن ها پیش می آید که او چطور موهای به این بلندی را جمع کرده و حمل می کند.

اقای "وان های" از 50 سال پیش تصمیم به بلند کردن موهایش گرفته و هم اکنون موهایی به این بلندی دارد ، او که در گذشته موتور سواری بود به مرور زمان وقتی موهایش اجازه استفاده از کلاه ایمنی را نداد تصمیم گرفت تا دوچرخه را جایگزین موتور سیکلت کند و حالا سالهاست که با دوچرخه به محل کار می رود.براساس گزارشات در حال حاضر وی صاحب رکورد بلندترین مو در دنیاست . 

موهای بلند

عکس صاحب بلندترین موهای دنیا

پیش از رکوردها متعلق به مردی چینی با موهایی به بلندی 5.2 متر و بعد از فردی با موهای 6.2 متری بود که در سال 2010 در 79 سالگی درگذشت.

موهای 6 متری پیرمردی که 50 سال آرایشگاه نرفته + عکس

2.715
این مطلب مفید بود ؟87
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی