موهای پیرزن
موهای پیرزن از 22 سال پیش تا به امروز کوتاه نشده است ، موهایی که از یک دوران به بعد به شکلی عجیب و ژولیده رشد کردند و حالا این زن آنها را مثل یک مار دور سرش می پیچد.

موهای عجیب 3 متری پیرزن 81 ساله!

در میان عجیب و غریب های فضای مجازی اخیرا نام و تصاویر پیرنز ویتنامی که موهای ژولیده بسیار بلندی دارد نظرها را به خود جلب کرده است، شکل و حالت موهای بسیار عجیب و البته بلند این زن
با موهای طبیعی انسان متفاوت است.
Vietnamese Woman Has 3-Meter “Hair Snake” Growing Out of Her Scalp
موهای پیرزن
عکس زنی با موهای عجیب شبیه مار

پیرزنی با موهای 3 متری

 پیرزن 81 ساله با موی 3 متری شبیه مار!

"ترین تی نیهن" مدت 22 سال تمام است که موهای خود را کوتاه نکرده موهایی که از سال ها پیش به یکباره به طرز غیرطبیعی تغییر حالت داد.این زن 81 ساله موهای ژولیده 3 متری خود را بافته و مثل یک مار روی سرش جمع می کند. او ادعا می کنند ژولیده شدن موهایش به طور کاملا ناگهانی بعد از سال 1995 آغاز شده و با کوتاه کردن های مداوم هیچ تغییری در آن ایجاد نشد.
موهای پیرزن
موهای پیرزن

پیرزنی که موهایش را مثل مار دورسرش می پیچد 

در ان سالها او متوجه شد موهایش در پشت سر به هم گره خورده اند، او سعی کرد آن ها را با شانه باز کند، اما فایده ای نداشت بنابراین آن ها را کوتاه کرد. بااین حال دوباره به همین شکل رشد کرد و هرچه بلندتر شد ضخیم تر شد.
در نهایت متوجه شد که نمی تواند با کوتاه کردن و استفاده از سرشور های متفاوت تغییر حالت موهای سرش را متوقف کند به همین دلیل تصمیم گرفت و از آن ها به شکلی که هستند مراقبت کند ، ادامه این روند بعد از 22 سال او را به این جا رسانده که به دلیل جلب توجه مردم باید موهایش را اکثر اوقات هنگام بیرون رفتن از خانه بپوشاند.
موهای پیرزن

پیرزن 81 ساله با موهای 3 متری!! + تصاویر

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی